Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Remont - od czego zacząć?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

travolta

Napisano 31 sierpień 2021 - 13:38

Zbudowalabym parterowkę zamiast poddasza. Zwróć uwage jak bardzo jest wysunięty dach bo potem podbitka kosztuje majatek:( zrobilabym dach kopertowy a nie dwuspadowy, wtedy mąż moglby sam ocieplić, zrobic podbitkę a tak to trzeba do wszystkiego ekipę z wysokim rusztowaniem. Zrobilabym wiekszy taras bo mam wylaną płytę
 
Z tych nowoczesnych koncepcji podobają mi się zielone dachy:
 
 
Wygląda to bardzo oryginalnie.

Naster

Napisano 13 sierpień 2021 - 11:30

Jak u nas był duży remont to zaczynaliśmy od podłogi i była to dobra decyzja, chociaż sporo mieliśmy dylematów jeśli chodzi o wybór konkretnych paneli. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na usztywniona panele SPC https://podlogi24.ne...o_c_1602_1.htmli jesteśmy nimi zachwyceni. 


mgzeta

Napisano 12 sierpień 2021 - 09:26

Moim zdaniem od zaplanowania prac. Potem znalezienia ekipy. Jak wpiszemy w wyszukiwarkę np. podłogi Kielce, czy nazwę swojego miasta, na pewno znajdziemy bardzo dużo wyników i można też sprawdzić opinie. Kolejnym etapem jest zaplanowanie tego jak mieszkanie ma wyglądać po remoncie i jego zlecenie. 


teresaszpak

Napisano 05 sierpień 2021 - 12:22

Remont to nie tylko ściany i podłogi, ale też okna, jeśli już czas zmienić je na nowe. Warto już wcześniej zastanowić się nad oknami dobrej marki. Polecam okna PCV z Łodzi. https://fintecnic.pl/okna/okna-pcv/


mgzeta

Napisano 30 lipiec 2021 - 07:58

Remont najlepiej jest zaplanować. I na pewno warto znaleźć odpowiednią firmę do jego wykonania. Jednak po remoncie zostaje jeszcze posprzątanie. Można oczywiście zająć się tym samodzielnie. Jednak obecnie są też takie firmy jak np. https://tetonclean.pl/które w swojej ofercie ma sprzątanie po inwestycji. I wykonują profesjonalne sprzątanie. Czy ktoś z Was może współpracował z tą ekipą i może podzielić się opinią? 


Napisano 29 lipiec 2021 - 04:47

Jeśli robicie remont dachu, to przede wszystkim trzeba ocenić jego  konstrukcję, bo często ona także wymaga wymiany (a nie tylko pokrycie). Jeśli okaże się, że tak faktycznie jest to dobrym wyborem na pewno będzie konstrukcja z prefabrykatów. Nam właśnie taki dach zaprojektowała i wykonała firma Binder Projekt. Firma od lat stawia takie dachy, mają doświadczonych projektantów, nowoczesne programy komputerowe do projektowania i sprawdzone ekipy budowlane, do szybkiego stawiania konstrukcji.


mgzeta

Napisano 28 lipiec 2021 - 10:10

A czy możecie podpowiedzieć jakie obejmy i uchwyty do rur warto kupić i użyć? Na https://www.sikla.pl...a-do-rur-379634jest dostępna szczegółowa oferta firmy Sikla, czy ktoś z Was może na tych elementach pracuje i może podzielić się opinią? Szukam naprawdę bardzo dobrego rozwiązania i dobrej jakości. Będę wdzięczny za rekomendacje. 


boddekk

Napisano 23 lipiec 2021 - 16:06

W trakcie ostatniego remontu w moim mieszkaniu skorzystałem z oferty sklepu internetowego https://plytki24.pl/...acie-40x120-cm, w którym udało mi sie zakupić genialne płytki w bardzo dobrej cenie. 


Napisano 22 lipiec 2021 - 12:36

Jestem zdania, że remont najlepiej zacząć od dobrego planu, czyli co, gdzie i za ile, a wtedy można spokojnie przystąpić do działania. Oczywiście mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje ale będą jednak mniej stresujące dla nas. Nasz, generalny remont salonu i sypialni przebiegł praktycznie bez żadnych ekscesów, a wczoraj slf24.p dostarczył nam już meble. Przyznaję, były obawy, bo pierwszy raz kupowaliśmy w siecie ale jak je zobaczyliśmy okazało się, że były one bezpodstawne. wszystko ok.


Aligru

Napisano 17 lipiec 2021 - 09:58

Jeśli będziesz szukać materiałów montażowych, to zdecydowanie polecam zapoznać się z produktami tej marki: https://www.fischerpolska.pl/pl-pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)