Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gdzie zamówic projekt domu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mleszczak

Napisano 23 kwiecień 2019 - 16:35

Ja projekt mojego domu zamawiałem w firmie https://projektyka.pl/  bo polecił mi ich znajomy który korzystał z ich usług jakiś czas temu. No i jestem zadowolony ze współpracy, zależy im na zadowoleniu klienta, są profesjonalni i warto ich wybrać.


mamarek44

Napisano 16 kwiecień 2019 - 21:06

To zależy jakie domy was interesują. Sporo ciekawych projektów zarówno domów parterowych jak i piętrowych czy z użytkowym poddaszem znajdziecie tutaj projektyzwizja.pl / Do tego mają bardzo korzystne ceny i moim zdaniem na prawdę warto do nich zajrzeć!


daisyy

Napisano 20 luty 2019 - 14:56

Mam na oku kilka ciekawych projektów z https://www.homekoncept.com.pl i do końca miesiąca muszę się zdecydować na jeden, choć wybór jest ciężki. Wszystkie mają ciekawą bryłę i nowoczesną elewację, tylko zastanawiam się nad metrażem.


zbyszek88

Napisano 20 luty 2019 - 14:49

warto dobrze przemyśleć taką decyzje


Napisano 10 luty 2019 - 16:17

Zależy co kto chce, bo nam np spodobał się projekt gotowy i na taki się zdecydowaliśmy. Tutaj macie rewelacyjna autorską pracownię projektową www. projektyka.pl  zajmują się sprzedaż gotowych projektów ale i wykonują projekty indywidualne 


enzymata

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:49

Ja sama nie wiem. Wydaje mi się, że indywidualny projekt jest lepszy.


Napisano 27 grudzień 2018 - 09:40

Długo zastanawialiśmy się czy lepszy będzie projekt na zamówienie, czy coś już gotowego. Po burzliwych dyskusjach stanęło na projekcie gotowym. Podczas poszukiwań bardzo spodobały nam się domy w stylu nowoczesnej stodoły. Trafiliśmy na firmę Domato (domato.pl), od której właśnie mamy projekt, a konkretniej Kompaktowy 04. Niedługo zaczynamy budowę, a więc trzymajcie kciuki!


BarbaraGruszka

Napisano 24 grudzień 2018 - 13:32

Jedyna alternatywą jest w tej sytuacji skorzystanie z mozliwości skorzystania z pomocy architekta w zaprojektowaniu projektu domu. Jest to jednak zwykle dość droga opcja. Adaptacja gotowego projektu z biura architektonicznego będzie wielokrotnie tańsza od projektu projektowanego od zera. Weź również pod uwagę to,ze zaprojektowanie domu troche trwa. Gotowy projekt dostaniesz od reki i wiesz również ile będzie kosztowała budowa ( na stronie znajduje sie kosztorys).

 

Największą bazą projektów jest ta strona:

https://pracownia-projekty.dom.pl

 

Własnie tam szukalismy swojego projektu domu. 


Kowalczuk

Napisano 17 listopad 2018 - 14:13

Mnie nie tak dawno jeszcze zastanawiało, czy optymalnym rozwiązaniem w przypadku projektów domów są tylko te gotowe ze stron takich jak projekty.wbudowie.pl? Na jakie alternatywne możliwości napotka osoba, która chce dom stawiać?


renata_p22

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:30

Ja swój dom wybrałam na stronie http://www.slonecznedomy.pl/ Projekty są różne ja co prawda wybrałam parterowy dom ale mają też w ofercie domy piętrowe, z poddaszem, bliźniaki, na wąskie działki. Do wyboru do koloru tak naprawdę. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)