Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rolety na pierwszym piętrze.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 23 marzec 2020 - 12:00

Ja wybrałam system alarmowy. W oknach zamontowałam natomiast zwykłe rolety materiałowe, ponieważ nie chciałam psuć pięknego widoku na las. Rolety zamówiłam od firmy www.ergomonterzy.pl. Myślę, jest to najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie.


Napisano 27 luty 2020 - 21:51

Ja nie mam żadnych zabezpieczeń na parterze, jakoś nie ma żadnych problemów. A żeby się zasłonić przed oczami przechodniów i sąsiadów, mam plisy Nafi :)

pepke

Napisano 24 luty 2020 - 14:36

Mieszkamy na pierwszym piętrze i zastanawialiśmy się nad montazem rolet zewnętrznych bo teoretycznie zagrożenie włamaniem jest mniejsze niż na parterze. Dla sprytnego jednak nic trudnego i moim zdaniem złodziej spokojnie moze sie wspiąć wyżej. Wiadomo, ze rolety zewnętrzne nie dają 100% pewności bo wszystko mozna złamać jednak trudniej jest dostać się przez okno, na którym takie rolety są. Rolety podobnie jak okna kupilismy w Ekoplaście:

https://ekoplast-group.com/pl/rolety/ ( wymienialiśmy okna w starym budynku).

W zasadzie nie mogę się przyczepić do niczego. Zarówno do okien jak i rolet. Sprawdzają się bardzo dobrze. 


JarekDon

Napisano 05 listopad 2019 - 11:23

Ja natomiast polecam zastanowić się nad wyborem rolet rzymskich, które będziecie mogli znaleźć w ofercie sklepu https://strefa-firan.pl/ gdzie również kupowaliśmy firany do innych pomieszczeń. Stawiają na wyjątkowy styl i dobre wykonanie, także na pewno się nie zawiedziecie i zachowacie odpowiednią prywatność :)


alf

Napisano 31 lipiec 2019 - 07:40

Budowałem dom ale postanowiłem zrezygnować z rolet zewnętrznych. Po prostu uznałem, ze takie rolety nie będą chroniły mieszkania w sposób wystarczający. Niby jest to pewna ochrona ale tak naprawdę jeśli złodziej zechce się do mieszkania dostać to się do niego dostanie bez znaczenia na to jakie rolety w nim bedziemy mieli.

 

Polecam po prostu zamontowanie porządnych rolet wewnętrznych, mogę polecić tutaj kontakt z tą firmą:

https://lublinrolety.pl

 

W ofercie mają rolety wysokiej jakości. 


Arystokratka

Napisano 13 maj 2019 - 08:25

Rolety antywłamaniowe powinny być wystarczające. Alarm w mieszkaniu to moim zdaniem lekka przesada.


Dorianka

Napisano 09 maj 2019 - 19:59

W swoim oknie posiadam rolety dzień/noc są to bardzo profesjonalne rolety, które można ustawiać jak się chce w zależności od pory dnia :) Jest to bardzo wygodne, zachwalam je. Jeśli nie wiecie gdzie je kupić to najlepiej zamówić takie rolety przez internet https://rolety.eu. Zwykłe rolety nie są już tak często kupowane. 


Adam316

Napisano 31 marzec 2019 - 12:16

Polecam rolety dzień i noc, bezinwazyjne. My kupiliśmy te: https://www.karnix.p...zinwazyjne.html. Proste w montażu, realizacja bardzo szybka. Co do wyglądu to zależnie od gustu, aczkolwiek mi się bardzo podobają. Plusem jest również możliwość wyboru koloru.


Napisano 21 październik 2018 - 16:22

Prawda jest taka, że lepiej dmuchać na zimne. Warto zamontować rolety wewnętrzne i zewnętrze. Te drugie w wersji antywłamaniowej. Roletex ma jedne i drugie, więc do nich warto sobie zajrzeć. 


patrycya

Napisano 30 kwiecień 2018 - 17:30

Cześć! Raczej systemy antywłamaniowe na I piętro nie są konieczne. Może warto rozważyć coś co przesłoni okna jak np. firanki czy zasłonki? Tu możesz zobaczyć też jakie rolety materiałowe, dają możliwości. Z jednej strony zapewnią Ci prywatność a z drugiej strony będą też pełnić funkcję dekoracyjną :) Nikt Ci nie będzie zaglądać w okna a czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... :) Ja właśnie mam w oknach rolety dzień i noc, które zakupiłam na świetnych warunkach w Sulejówku już ponad rok temu. Jak patrzę z zewnątrz w okna to nie widać za wiele mieszkania. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)