Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Tanie ogrzewanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 18 luty 2020 - 13:20

my mamy piec węglowy i kupujemy sprawdzony węgiel u matertrans.com


fashion.victim

Napisano 17 styczeń 2020 - 07:42

Klimatyzacja to nie odpowiedź na ogrzewanie, to raczej działanie tymczasowe, gdy standardowe ogrzewanie nie działa. Nie lepiej zastanowić się nad porządnym system grzewczym? Poczytajcie sobie: http://budowairemont...zym-ogrzac-dom/ i zastanówcie się nad tym, jaka forma ogrzewania będzie rzeczywiście najlepsza i dlaczego akurat ta.


Napisano 07 styczeń 2020 - 10:20

Firma Klimamika z Warszawy wykonuje kompleksowo klimatyzację w domach. Warto sobie zapisać kontakt, aby nie było potem problemów. Mają odpowiednich ludzi, zaplecze, doświadczenie, a klimatyzacja jest po prostu praktyczna


Aligru

Napisano 05 grudzień 2019 - 09:03

Zobacz, co mają do zaoferowania pompy ciepła. Inwestycja może nie jest najtańsza, ale w dłuższej perspektywie to naprawdę fajne rozwiązanie. Ekologiczne i ekonomiczne. Warto się zainteresować.


Justyna21

Napisano 08 listopad 2019 - 13:11

Ja polecam zrobić ocieplenie natryskowe pianką pur. Dobrze oszczędza się energię w domu dzięki niej 


yurahryk

Napisano 04 listopad 2019 - 14:32

piankę można poddać obróbce ścian


maciek_p

Napisano 30 październik 2019 - 16:16

A słyszeliście o panelach na podczerwień do ogrzewania? Jest to ekologiczne rozwiązanie jak połączycie to z panelami fotowoltaicznymi, wtedy można mieć ogrzewanie domu praktycznie za darmo.Tutaj https://infrashop.eu/ możecie takie zamówić.


PawluM

Napisano 29 październik 2019 - 07:48

Ogrzewanie gazowe jest jednym z bardziej popularnych rozwiązań na ogrzewanie domu. Te potrafi być oszczędne, tylko trzeba odpowiednio przygotować dom do tego ;) Prawidłowe ocieplenie domu to podstawa. Tu warto może też pomyśleć o rekuperacji. Gwarantuje ona odzysk ciepła, stałą wymianę powietrza. Jeżeli będziecie tym zainteresowani to firma Erco Łódź na pewno wam pomoże. Mają świetnych fachowców i terminowo wykonują swoje realizacje.


SolidnyCzlowiek

Napisano 16 październik 2019 - 10:36

ilu fachowców i firm tyle "najlepszych" sposobów na ogrzewanie. Pytania tak naprawdę są dwa: Tanie ogrzewanie w kontekście taniego montażu/instalacji i zakupie kotła, czy może tanie ogrzewanie w kontekście planu na kilka lat (czyt. więcej wydajemy na początek, zaś efekt zwraca nam się w czasie). Oczywiście polecam drugi wariant, bo jest to chyba najbardziej racjonalna i przemyślana rzecz jaką w kontekście ogrzewania domu możemy zrobić, a jak wiemy koszta są nie małe. Jeśli dom jest solidnie ocieplony, to w moim mniemaniu piece gazowe dwufunkcyjne sprawdzą się tutaj idealnie. Jeśli Twój kapitał jest dużo większy to wybór jest prosty, pompa ciepła


Memberson11

Napisano 15 październik 2019 - 08:19

Pompa wody to z tego co słyszałem naprawde duża wygoda. Ale ile płaci się ekstra za prąd? I czy przy większych mrozach (- kilkanaście) jest w stanie nagrzać w domu?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)