Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Tanie ogrzewanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PaveloS

Napisano 12 lipiec 2019 - 16:56

Jak tanio to ekogroszek się sprawdzi. My mamy kocioł z automatycznym podawaniem ekogroszku https://budmetnocon....-ekogroszek.phpi działa fajnie, sprawnie, ma dobra sprawność cieplną, cenowo rzeczywiście wychodzi to w porządku.


cris02

Napisano 13 maj 2019 - 02:18

A jeśli chodzi o dostawce energii, to u nas mamy prąd od pulsar energia. Mają naprawde spoko stawki, widzimy roznice w rachunkach!


cris02

Napisano 13 maj 2019 - 01:54

Jeśli chodzi o dostawców energii, to ja niejednokrotnie się przejechalem na cenach rachunków :/ Odkąd korzystam zpulsar energia jest duża zmiana, oczywiscie na plus


Napisano 16 kwiecień 2019 - 10:04

jak się na tym nie znamy to lepiej skontaktować się z fachowcami.. Ja mogę Ci polecić firmę z Częstochowy pitgaz.com.pl


Midam33

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:28

Jeśli chodzi o Śląsk to w zakresie takich prac jak Klimatyzacja, Wentylacja czy Ogrzewanie niezastąpiona jest firma https://hakoprojekt.pl/ Projekt, Montaż, Serwis - wszystko terminowo i w dobrej cenie. Współpracuję z nimi od kilku lat i jeszcze nigdy się na nich nie zawiedliśmy. :)


cris02

Napisano 07 marzec 2019 - 00:27

jeeśli chodzi o dostawce energii, to u nas mamy prąd od pulsar energia. Mają naprawde spoko stawki, widzimy roznice w rachunkach!


mleszczak

Napisano 27 grudzień 2018 - 22:50

Chcąc obniżyć koszty ogrzewania warto zdecydować się na montaż wentylacji z rekuperacją. Skontaktuj się z firmą https://www.bartoszw....com.pl/kontakt i jej zleć to zadanie, a gwarantuję, że nie pożałujesz (Twoje rachunki w mig zmaleją!).


edekk1

Napisano 05 listopad 2018 - 12:31

Teraz pellet na czasie czysto bezawaryjnie pod warunkiem dobrego pelletu. Ja od siebie polecam https://biopellet.pl


Nelka

Napisano 20 wrzesień 2018 - 10:05

Moim zdaniem warto wybrać ogrzewanie nadmuchowe. Zyskujemy ciepło w bardzo krótkim czasie, a taki system zapewnia nam również klimatyzację i wentylację. Myślę, że to idealne rozwiązanie, szczególnie, gdy planujemy wybudować nowy dom. Wszystko mamy w jednym, co zdecydowanie pozwala nam dużo zaoszczędzić i cieszyć się wygodą. Więcej na ten temat dowiecie się ze strony http://problast.com.pl/.


ManiekNDM

Napisano 24 maj 2018 - 17:03

Cześć Wam. Szukam właśnie jakiegoś sprawdzonego, i co bardzo ważne, ekologicznego sposobu na ogrzanie domu... Czy macie może w tym zakresie jakąś wiedzę i doświadczenie? Ostatnio bardzo dużo dobrego czytałem o gruntowych pompach ciepła... Czy ktoś z Was miał z nimi styczność? Ciekawa opcja wydaje się być w tej firmie z pomorskiego https://gejzer.com/ Mają spore doświadczenie, bo działają już od trzydziestu lat. Do tego wszystkiego własny i sprawdzony produkt, który wytrzymuje nawet do kilkudziesięciu lat... No i dofnansowanie można dostać (właśnie, przy okazji – ktoś z Was starał się może o tego typu dofinansowanie?). Jakie jest Wasze zdanie o tym? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym temacie :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)