Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kostka brukowa, czy warto teraz kłaść?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ogonik3

Napisano 08 grudzień 2019 - 21:06

Kostka to srednio 120zl/m2 a wylanie betonu okolo 50zl/m2 wiec zastanow sie co lepiej warto brac


AmellA

Napisano 06 grudzień 2019 - 00:44

Jakie firmy polecacie z kostką brukową? Słyszałam, że firma Jadar oferuje produkty o szerokim zastosowaniu, wyjątkowe wzornictwo, niebanalne struktury, które stworzą niepowtarzalny klimat. Więcej o firmie na stronie

https://www.jadar.pl/inspiracje.html


JarekDon

Napisano 17 październik 2019 - 17:24

Warto też sprawdzić wcześniej szeroką gamę możliwości jeśli nie lubicie przepłacać, ja w zakresie płyt ażurowych, czy kostek brukowych śmiało mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na propozycje dostępne w ofercie sklepu https://www.bricoman.../plyty-i-kostka ponieważ przygotowali propozycje wyłącznie od sprawdzonych producentów i do tego w dobrym zakresie cenowym. Pozdrawiam i mam nadzieję, że efektem końcowym podzielicie się z nami tutaj może kogoś zainspirujecie :)


Napisano 08 wrzesień 2019 - 01:00

My kładliśmy jesienią kostkę i wszystko jest do dziś ok, kostka porządna więc dobrze nam służy. Pochodzi z ALWIL - Centrum Brukarskiego z podwarszawskiego Dębego. Ta sama firma wykonała nam fajny podjazd i taras z kostki, kostka wszędzie sprawdza się znakomicie. 


versia90

Napisano 09 marzec 2019 - 17:39


ta dyskusja na tym forum jest zaskakujaco dobra, dzieki wielkie Klimatyzatory Split 5 kW


Napisano 15 luty 2019 - 12:08

U nas kostka była układana kilka lat temu wiosną. Mieszkam w Skierniewicach i zamówiliśmy usługi  firmy Ped-Bruk. Po tych kilku latach dalej wygląda jakby była nowa. 


enzymata

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:58

Można układać kostkę późną jesienią i zimą, o ile nie ma śniegu i silnych mrozów. A jaką kostkę wybraliście? Czytałam na stronie https://wnetrzeistyl...kowa-granitowa/ o rodzajach i sama nie wiem, jaką wybrać. Każda ma w sobie to coś. Na co postawiliście u siebie? Wybraliście kostkę kamienną, betonową, chodnikową czy granitową?


PaveloS

Napisano 20 grudzień 2018 - 22:20

Też układaliśmy jesienią. Co do firmy to my mamy kostkę z hurtowni kostki brukowej Masters z okolic Wrocławia i jesteśmy z niej zadowoleni, jest solidnej jakości, mocna i porządnie przez firmę ułożona.

 

 


DariuszP

Napisano 26 listopad 2018 - 23:19

Pełna zgoda. Nam ciepłą jesienią układali i kostka dobrze się trzyma. Skorzystaliśmy z usług firmy Ditrich z Pabianic http://www.kostkaditrich.pl/Ekipa dobrze zna się na robocie, bardzo fajnie ułożyli nam skomplikowany wzór mozaikowy.


fashion.victim

Napisano 12 październik 2018 - 05:07

Gdy jest ciepło i nie ma negatywnych warunków atmosferycznych (jak obecnie), jak najbardziej można działać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)