Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kostka brukowa, czy warto teraz kłaść?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

versia90

Napisano 09 marzec 2019 - 17:39


ta dyskusja na tym forum jest zaskakujaco dobra, dzieki wielkie Klimatyzatory Split 5 kW


Napisano 15 luty 2019 - 12:08

U nas kostka była układana kilka lat temu wiosną. Mieszkam w Skierniewicach i zamówiliśmy usługi  firmy Ped-Bruk. Po tych kilku latach dalej wygląda jakby była nowa. 


enzymata

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:58

Można układać kostkę późną jesienią i zimą, o ile nie ma śniegu i silnych mrozów. A jaką kostkę wybraliście? Czytałam na stronie https://wnetrzeistyl...kowa-granitowa/ o rodzajach i sama nie wiem, jaką wybrać. Każda ma w sobie to coś. Na co postawiliście u siebie? Wybraliście kostkę kamienną, betonową, chodnikową czy granitową?


PaveloS

Napisano 20 grudzień 2018 - 22:20

Też układaliśmy jesienią. Co do firmy to my mamy kostkę z hurtowni kostki brukowej Masters z okolic Wrocławia i jesteśmy z niej zadowoleni, jest solidnej jakości, mocna i porządnie przez firmę ułożona.

 

 


DariuszP

Napisano 26 listopad 2018 - 23:19

Pełna zgoda. Nam ciepłą jesienią układali i kostka dobrze się trzyma. Skorzystaliśmy z usług firmy Ditrich z Pabianic http://www.kostkaditrich.pl/Ekipa dobrze zna się na robocie, bardzo fajnie ułożyli nam skomplikowany wzór mozaikowy.


fashion.victim

Napisano 12 październik 2018 - 05:07

Gdy jest ciepło i nie ma negatywnych warunków atmosferycznych (jak obecnie), jak najbardziej można działać.


Maia

Napisano 27 wrzesień 2018 - 11:07

Polecam ciekawy artykuł na temat kostki brukowej http://kochamczytac....-architekturze/ , może się przydać wszystkim, którzy noszą się z zamiarem wybrukowania jakiejś powierzchni.Wybór kostek brukowych jest aktualnie bardzo duży, a to bardzo dobrze, to bardzo praktyczne rozwiązanie.


adamela

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:12

My planujemy niedługo, bo wprowadzamy się do nowego domu. Już mam na https://www.bruk-bet.../kostka-brukowawybrany nawet wzór - ten KONTUR mi się bardzo spodobał 


kaja87

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:31

Jak nie ma śniegu i ziemia nie jest zamarznięta to chyba można bez problemów kłaść. CO do tego producenta z Katowic to nie wiem nic na jego temat.

Napisano 19 styczeń 2018 - 20:59

Witam.. a jak jest z krawężnikami? Można teraz montować? Znacie może producenta krawężników jbm-katowice.pl? jakie macie zdanie? nie wiem na co zwracać uwagę...

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)