Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Przydomowa oczyszczalnia ścieków


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

tomeka

Napisano 22 styczeń 2020 - 10:28

Ja sam ostatnio realizowałem taką inwestycję z firmą https://uslugibudowlane-kielce.pl/ i jesteb zadowolony. Całość prac została zrealizowana bez mojej ingerencji włącznie ze wszystkimi pozwoleniami. Wygoda użytkowania bardzo duża, mogę porównać to do kanalizach lecz rachunki znacznie mniejsze.


zbyszek88

Napisano 30 październik 2019 - 16:05

To dobre rozwiązanie, pomyślałem o nim budując nowy dom. Eksploatacja nie jest problematyczna ani kosztowna, wystarczy regularnie używać specjalnego biopreparatu https://www.biozym.p...-oczyszczalnie/. Żadnej niedrożności czy odoru.


wicehrabia

Napisano 25 październik 2019 - 11:33

Sprawdźcie też, ile będzie was kosztować taka inwestycja. Na http://hotmoney.pl/i...czalni-sciekow/ możecie poczytać o kosztach związanych z przydomową oczyszczalnią.


kerryjane72

Napisano 05 październik 2019 - 15:14

Jasne, że tak. Oczyszczalnie potrzebują odpowiedniej chemii do prawidłowego funkcjonowania. Jeżeli interesują was tego typu rozwiązania to może także filtr do wody od https://www.castoram...ry-do-wody.html świetnie się sprawdzi. Nie jest to duży wydatek, a będziecie mieli o wiele lepszej jakości wodę. Nawet można zastanowić się nad zmiękczaczem do wody.


fashion.victim

Napisano 25 wrzesień 2019 - 09:43

Zgodzę się z powyższym, ale trzeba też pamiętać, że oczyszczalnia będzie nam dobrze służyć pod warunkiem, że będziemy o nią dbać. W tym celu stosuje się odpowiednie biopreparaty służące zachowaniu odpowiedniej flory bakteryjnej w oczyszczalni: http://budowadomu24....czalni-sciekow/. To chyba jedyny koszt jaki się ponosi w czasie eksploatacji i jest to tańsze rozwiązanie niż ciągły wywóz nieczystości.


Napisano 23 maj 2017 - 08:40

Oczyszczalnia przydomowa jest znakomitym rozwiązaniem na lata. Bardzo tania eksploatacja i bezawaryjna praca to jej największe atuty moim zdaniem. Ja swoją oczyszczalnię zamawiałem z oczyszczalnia.net.

 


Napisano 20 marzec 2017 - 22:30

No i właśnie ludzie często wychodzą z takiego założenia że po co wydawać na oczyszczalnię jak można mieć tanie szambo a potem narzekają na opłaty. Jednak oczyszczalnia to wywożenie zanieczyszczeń raz na rok i nawet się nie poczuje że się za to płaci (jak coś to bardzo dobre warunki ma Gea Nova).  Teraz te nowej generacji to naprawdę bardzo porządna jakość a nie to  co kiedyś było z drenażowymi które okazywały się awaryjne i nieskuteczne. U mnie koszt oczyszczalni łącznie z montażem wyniósł jakieś 13 000 zł i nie żałuję bo taka inwestycja się opłaca.   


Napisano 18 marzec 2017 - 18:13

Jak kupiłem szambo. Nie wiem po co inwestować tyle pieniędzy w oczyszczalnię. 


Snt

Napisano 21 sierpień 2015 - 11:27

Przydomowa oczyszczalnia ścieków? W takich momentach człowiek czuje postęp techniki.

 

Nie wiem jak Ty ja ten postęp czuje w każdym etapie życia. W wieku 30 lat mam poczucie, że wielu rzeczy już nie rozumiem, a 12-15 latkowie używają tych urządzeń nacodzień. Co do samych oczyszczalni wynalazek na pewno wnoszący dużo pozytywnych zmian nie tylko dla środowiska, ale i dla ludzi do tego wiele firm tutaj przykład - http://www.aquaclear24.pl/ prowadzi programy z pomocą uzyskania dofinansowania chociażby od gmin. Co samo w sobie daje też dość duże możliwości. 


Napisano 09 czerwiec 2014 - 16:08

Taka biologiczna oczyszczalnia ścieków to świetna sprawa smile.png
Niezłe oszczędności .. sam zamontowałem w tym roku smile.png


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)