Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kupować mieszkanie w mieście czy poza nim?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Gustav2

Napisano 01 lipiec 2019 - 13:21

Zdecydowanie w mieście ja nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś na obrzeżach. Nie wiem jak miałbym dojeżdżać wtedy do pracy. Poza tym w mieście jest wszędzie blisko i nigdy się nie nudzi.


Napisano 31 maj 2019 - 14:11

Chciałabym zainwestować oszczędności w nieruchomość. Tylko teraz pytanie czy mając 100 tyięcy warto brać kredyt i np. kupić kawalerkę w dobrej lokalizacji i liczyć, że kiedyś będzie dla dzieci. Czy lepiej w ogóle poszukać innej formy inwestowania i nie bawić się w kredyty. Wiem, że coraz popularniejszy jest crowdfunding, np. w Mzuri CFI próg wejścia to 10 tys. więc ty wystarczyło na spokojnie, wydaje mi się to pewniejszy zysk niż akcje i nie muszę brać kredytu.


Tomasz41

Napisano 08 styczeń 2019 - 13:28

Jak mieszkanie to tylko w mieście, moim zdaniem nie ma sensu gdzieś na uboczu czy peryferiach. No chyba, że jest świetne podłączenie komunikacji miejskiej albo blisko praca. A jeśli nie to jest to ogromna strata czasu w korkach, dojazdach z miejsca do miejsca. Chyba, że komuś to nie przeszkadza to ok, ale jak to mówią czas to pieniądz :)


enzymata

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:11

Mieszkanie na odludziu? Nie... Prędzej dom.


Karola12b

Napisano 28 listopad 2018 - 18:02

To zależy od wielu czynników. Na przykład czy musiałabyś dojeżdżać do pracy do miasta?

ja osobiście nie wyobrażam sobie mieszkać na jakiś odludziu.


konopkaa

Napisano 28 maj 2018 - 07:49

Przedmieścia niedługo staną się faktycznym miastem, a wokoło wyrosną bloki mieszkalne i tyle będzie z mojego spokoju na przedmieściach.


Napisano 21 maj 2018 - 20:27

To zależy kto co lubi... mi nie przeszkadza życie w centrum miasta, dlatego kupiliśmy mieszkanie w sercu Krakowa. Korzystną ofertę znalazło dla nas biuro nieruchomości ABC dom.


Tomas112

Napisano 22 marzec 2018 - 11:32

Pamiętaj aby zaopatrzyć sie w odpowiednią firmę zajmująca się przeglądem budynku http://PRZEGLADY BUDOWLANE CZESTOCHOWA Konkretna firma za nie duże pieniądze.


wicehrabia

Napisano 01 wrzesień 2017 - 07:53

Jednak miasto też ma swoje zalety. Przede wszystkim wszędzie jest bliżej. Dobrze to widać chociażby na przykładzie mieszkań Wrocław Psie Pole opisanych na stronie PCG - jest stamtąd blisko do szkół i przedszkoli, przystanku, centrum handlowego. Na pewno jest to wygoda, nie można zaprzeczyć.


Napisano 29 marzec 2017 - 11:24

Zależy kto czego oczekuje, ja chcę uciec od ścisku i zgiełku, marzy mi się przestronne mieszkanie, żeby każde dziecko miało swój pokój, do tego najlepiej kawałek ogródka. Dojazdy nie są dla mnie problemem, osobiście rozważamy przeprowadzkę z Warszawy do Marek. Mąż nie był zdecydowany, ale przekonała go obwodnica.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)