Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Inwestycje w fotowoltaikę coraz bardziej popularne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 23 czerwiec 2021 - 12:20

Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do ekologicznych inwestycji i w naszym gospodarstwie również padło na panele słoneczne. Z polecenia znajomego wybraliśmy firmę  https://flixenergy.pl/ Jeśli ktoś z Was szuka namiarów na sprawdzonych fachowców, którzy mają doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki to jestem przekonana, że nie zawiedziecie się stawiając na ich usługi.


rozali33

Napisano 23 listopad 2020 - 12:49

Są popularne. Ale są też dość drogie. Do tego wymagają spełnienia szeregu warunków technicznych. Więc nie każdy może z nich korzystać. Nie oznacza to jednak, że nie możemy być eko. Na polskim rynku pojawiła się jakiś czas temu firma respect energy, która zajmuje się skupem zielonej energii pochodzącej wyłącznie z ekologicznych źródeł. Odsprzedają energię klientom indywidualnym i firmom. Procedura korzystania z takiego eko prądu nie jest skomplikowana i w zasadzie każdy może z niej skorzystać.


mgzeta

Napisano 20 listopad 2020 - 10:05

Obecnie instalacje fotowoltaiczne są bardzo popularne. Na https://suncurrent.pl/ jest sporo informacji na ten temat. Jednak czy ktoś się zdecydował i może podzielić się informacją, czy taka instalacja faktycznie jest warta inwestowania? 


Forumowicz84

Napisano 15 listopad 2020 - 01:04

W mojej rodzinnej miejscowości bardzo dużo domów się teraz buduję i co drugie z tych mieszkań ma panele fotowoltaiczne na dachu. Zatem jest to dość popularne jak widać, wbrew sceptykom, którzy twierdzą, że w Polsce takie coś nie ma sensu. Zresztą i ja sama mam na swoim domku takie panele . Moje akurat pochodzą z tej firmy https://strefaenergii.com/ 


adka

Napisano 08 listopad 2020 - 11:21

To prawda, coraz więcej się widzi zamontowanych paneli fotowoltaicznych. Jednak żeby się na coś zdecydować to wiadomo, najpierw dany temat należy dokładnie zgłębić. Wiadomo, że na początku są to koszty, dlatego wiele osób sobie zadaje pytanie czy warto. Na stronie https://budujemy.eos...czne-80812.html znalazłam wiele konkretnych informacji, które mogą ułatwić podjęcie decyzji.


mgzeta

Napisano 29 październik 2020 - 08:17

To prawda. Na https://suncurrent.pl/ również jest dostępna oferta na taką instalację, Nie tyle staje się ona popularna ile jest ekologiczna i ekonomiczna. Daje sporo możliwości w tym oszczędności. Dlatego coraz więcej osób na nią się decyduje. 


Bartoszf

Napisano 28 październik 2020 - 05:28

Fotowoltaika jest coraz bardziej popularna, bo się takie rozwiązanie świetnie sprawdza - daje tanie, ekologiczny prąd. Jeśli chodzi o firmę, która profesjonalnie zajmie sie wykonaniem projektu a potem montażu całej instalacji to polecam firmę Eco Voltaika - http://ecovoltaika.eu/. Robili u nas instalację i jesteśmy zadowoleni, bo wszystkim się, kompleksowo zajęli. Wykonali wstępny projekt, zgłosili instalację do zakładu energetycznego, pomogli uzyskać dotację, dali narzędzia do monitorowania pracy systemu. Solidna, godna zaufania firma, która od 10 lat montuje panele na terenie całej Polski.


G0siaa

Napisano 21 październik 2020 - 10:00

Nic dziwnego, że są coraz bardziej popularne. Również uważam, że jest to bardzo dobry sposób na pozyskanie taniej energii elektrycznej. Sama korzystałam niedawno z usług firmy www.vitovolt.pl. Wykonali dla mnie instalację fotowoltaiczną na dachu mojego domu. Udało mi się także otrzymać spore dofinansowanie.


Martyneczka

Napisano 28 wrzesień 2020 - 17:26

ja dopiero się rozglądam za panelami fotowoltaicznymi. na kratkach cos widziałam. Zwłaszcza że mam kominek od nich, który super sie sprawuje.


janek65

Napisano 28 wrzesień 2020 - 12:38

Jeśli potrzebujesz dofinansowania na ogniwa fotowoltaiczne w Małopolsce, zgłoś się do fotowoltaiki w Gliwicach. Oferują pomoc w zakresie formalności związanych z fotowoltaiką.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)