Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Blender – wygoda w kuchni


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 25 marzec 2020 - 23:09

Blender to must have w kuchni! Ja nie wyobrażam sobie przyrządzania dań bez niego. Miałam w domu tylko taki ręczny, ale mąż zamówił nam z https://www.neonet.p...a-btm-5011.html  nowy, stojący blender. Korzystam z niego już jakieś 2 tygodnie i muszę przyznać, że jest dużo lepszy :)


boddekk

Napisano 29 kwiecień 2019 - 07:21

Rzeczywiście, BlendyGo ma bardzo dobre i przede wszystkim tanie produkty. Na stronie jest sporo dobrych urządzeń tego typu, każdy znajdzie coś na swoje potrzeby i na swoją kieszeń, między innymi blendery wysokiej jakości https://blendygo.pl/...-bezprzewodowy/ Myślę, że zwłaszcza dla miłośników soków dobrym uzupełnieniem jest wyciskarka do owoców, ale rzeczywiście blender jest bardzo uniwersalnym urządzeniem radzącym sobie z większością owoców, jakie chcielibyśmy przetworzyć.


fashion.victim

Napisano 08 maj 2017 - 12:30

Blender rzeczywiście bywa przydatny, ale w tym przypadku zdecydowanie lepiej zapytać samego siebie, czy rzeczywiście u mnie się in sprawdzi. Ciekawy wybór tych urządzeń widziałam na http://www.zadowolen...kuchni/blendery i z pomocą takich i podobnych stron można lepiej rozeznać się w temacie i samemu przekonać, co będzie najlepsze.


Napisano 16 marzec 2017 - 19:41

w mojej kuchni funkcję blendera i wielu innych sprzętów przejął Kohersen Mycook - robot kuchenny. dzięki niemu nie porzebuję też patelni, miksera i wielu innych cudeniek

Admin Moja Firma

Napisano 16 marzec 2017 - 19:41

Blender zapewnia wygodę w kuchni, znacznie przyspiesza i ułatwia pracę. Osoby, które nie przepadają za gotowaniem, ale mimo wszystko cenią sobie zdrowe i smaczne jedzenie, powinny zaopatrzyć się w blender. Jakie funkcje powinien posiadać blender?

Powrót do artykułu: Blender – wygoda w kuchni

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)