Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Ile będzie kosztowała budowa dużego domu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 lipiec 2021 - 20:20

Fajne i funkcjonalne, a jednocześnie proste i tanie w budowie domy oferuje firma Skandic Hus. Polecam ich ofertę.


Ida4

Napisano 07 lipiec 2021 - 11:47

Przy budowie domu z pewnością przyda się także pomoc sprawdzonego hydraulika. W moim przypadku był to ostatnio hydraulik, usługi hydrauliczne Poznań Jarosław Sadowicz: https://www.hydraulik.w.poznaniu.pl/. Polecam jego usługi.


Napisano 25 kwiecień 2021 - 17:48

Przy budowie domu z szambem lub oczyszczalnią warto zatroszczyć się o funkcjonowanie tych instalacji. Polecam do tego preparaty oferowane przez sklep Biozym. Środki te są bardzo skuteczne.


Tomasz2

Napisano 23 kwiecień 2021 - 05:02

dubel


Tomasz2

Napisano 23 kwiecień 2021 - 05:02

Koszty zależą od wielu czynników. Z tym, że warto pamiętać, że na budowie domu, nie warto oszczędzać. Trzeba postawić na wysokiej jakości materiały i sprawdzone ekipy budowlane. Jeśli chodzi o budowę dachu, to świetną firmą która wykona wam i projekt i montaż dachu z prefabrykatów jest Binder Projekt z Włocławka - https://www.binder-p...t.wloclawek.pl/   Dzięki nowoczesnej technologii dachy szybko się stawia i są bardzo precyzyjnie wykonane, a to sprawia że cechuje je duża trwałość.  Firmą Binder Projekt ma duże doświadczenie w tego typu konstrukcjach.


Napisano 14 kwiecień 2021 - 13:26

polecam rafbud-myszkow.pl


G0siaa

Napisano 20 grudzień 2020 - 18:35

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Profesjonalne firmy budowlane są w stanie oszacować wstępny koszt inwestycji jeszcze przed rozpoczęciem prac. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci także firmę www.mgeo.com.pl. Dysponują dużym doświadczeniem związanym z wykonywaniem pomiarów gruntów i przygotowywaniem dokumentacji dla inwestycji. Na pewno będą w stanie Ci pomóc podczas budowy domu.


fashion.victim

Napisano 18 grudzień 2020 - 12:25

To chyba zależeć będzie od tego, jak duży będzie, jaki będzie to konkretnie projekt oraz jakich materiałów i rozwiązań technologicznych się użyje. Z pewnością mało to nie wyjdzie.


PawełP32

Napisano 14 grudzień 2020 - 14:29

W mojej ocenie jeżeli chodzi o wybór pokrycia dachowego warto postawić na dachówki ceramiczne, bądź betonowe. Jeżeli oczywiście mamy odpowiednio przygotowaną więźbę. Cena jest może wyższa niż blachodachówka, ale w przypadku Braas jest to jednak podyktowane bardzo wysoką jakością wykonania, zabezpieczenia oraz intensywnością koloru.


rei

Napisano 01 grudzień 2020 - 17:58

Mnie wyszło gdzieś póki co 200 tys. A teraz czas wziąć się za wykończenie i tak zastanawiam się gdzie kupować wszystkie niezbędne artykuły. Z tego co zauważyłam, całkiem bogatą ofertę ma firma https://sklepmo.pl . U nich można zakupić nowoczesne płytki, panele, mozaiki, a także różne elementy wykończeniowe. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)