Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy warto korzystać z błyskawicznych ofert w „skupie nieruchomości”?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 08 luty 2019 - 16:38

Każdego kto ma problem ze zbyciem swojej nieruchomości polecam firmę z Warszawy. skupnieruchomoscipolska.pl/ Warunki są przejrzyste. Oferuja ok 70 % cey rynkowej. Zajmuja sie również trudnymi przypadkami jak mieszkanie ze służebnością na przykłam. Prowadzą skup nieruchomości i skup udziałów

Napisano 19 styczeń 2019 - 17:51

Nasza firma oferuje skup mieszkań i nieruchomości praktycznie od ręki. Jeśli klient posiada komplet dokumentów i zaświadczeń to możemy podpisać umowę u notariusza w 24 godziny. Płacimy przelewem lub gotówką. Zapraszamy klientów nie tylko z Warszawy i Mazowsza ale także z całej Polski: www.skup-mieszkan.pl

Napisano 25 luty 2018 - 01:37

Muszę szybko sprzedać mieszkanie bo komornik chce mnie eksmitować , czy ktoś słyszał o firmie skuplokali.pl ? Czy to prawda, że płacą od ręki gotówka?

elka2002

Napisano 30 lipiec 2016 - 13:27

Moje zdanie jest takie, że warto korzystać z usług pośrednika nieruchomości, ale sprzedaż na szybko w skupie jest nieopłacalna. Tutaj http://www.centralanieruchomosci.pl jest świetne biuro z usług którego warto skorzystać.


Napisano 30 lipiec 2016 - 13:24

???

Admin Moja Firma

Napisano 30 lipiec 2016 - 13:24

Coraz większa liczba Polaków nabywa mieszkanie zaciągając kredyt, który później spłacany jest przez około 20–30 lat. Jest to bardzo poważne zobowiązanie, a jak sami wiemy, w tak długim okresie czasu można znaleźć się w bardzo różnych sytuacjach życiowych czy finansowych. Czasem z powodu braku gotówki jesteśmy zmuszeni szybko sprzedać nieruchomość. Szybką sprzedaż mieszkania czy domu umożliwia nam „skup nieruchomości”, ale czy takie rozwiązanie jest dla nas korzystne?

Powrót do artykułu: Czy warto korzystać z błyskawicznych ofert w „skupie nieruchomości”?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)