Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wentylacja zimą - dlaczego jest taka ważna?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

JarekDon

Napisano 21 wrzesień 2020 - 18:29

A czy zastanawialiście się może nad wykorzystaniem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli .. rekuperacji? Jeżeli tak to warto odwiedzić https://remont.biz.pl/rekuperacja/ gdzie znajdziecie więcej przydatnych podpowiedzi, jeśli chodzi o to rozwiązanie i też pomoc specjalistów przy doborze sprzętu, czy także wykonania takiej instalacji. 


PawluM

Napisano 16 lipiec 2020 - 16:58

No i ja dlatego też postawiłem na wentylacje mechaniczną. Wygodna, bardzo zdrowa opcja. Zadbacie tak o świeże powietrze, rekuperacja ma też filtry, które świetnie się sprawdzą zimą przy smogu. Co do takich instalacji najważniejsze jest znalezienie dobrej ekipy od montażu:) W firmie https://erco-lodz.pl/ możecie znaleźć fachowe doradztwo i terminowy, porządny montaż. Jeżeli jesteście z Łodzi i okolic to zerknijcie sobie na ich stronkę, także i po klimatyzacje.


mancity

Napisano 23 luty 2020 - 15:39

Dobry system wentylacyjny pozwoli pozbyć się wielu problemów, zimą zapewni również czyste powietrze w całym domy. Takim systemem jest rekuperacja, firma Klimat specjalizuje się w doborze oraz instalacji takich urządzeń http://www.klimat.biz.pl pewne problemy takie jak zaparowane okna czy zapach prania znikną nie tylko zimą ale na cały rok.


oskarr85

Napisano 14 marzec 2018 - 14:50

Wentylacja zimą jest ważna ze względów zdrowotnych. Aby jednak nie tracić energii cieplnej warto zamontować w wentylacji rekuperator - to bardzo energooszczędne rozwiązanie. Dobre rekuperatory ma kilku producentów, choćby WANAS, centrala jest bardzo cicha, a urządzenie wygodne w obsłudze (dzięki bogatemu sterowaniu).


Pieniu

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:02

To prawda.. Prawidłowa cyrkulacja powietrza w mieszkaniu jest bardzo ważna. Warto też postawić na sprawdzoną firmę, jak np. http://www.alnor.com.plMają szeroki wybór produktów potrzebnych do montażu wentylacji domowej. Spokojnie skompletujecie cały system wentylacyjny


patiks

Napisano 12 październik 2016 - 15:57

Czy jeśli zainstalujemy sobie u siebie taką wentylację - http://heatec.com.plto wszystko powinno być załatwione? w sensie nie będzie żadnych problemów, wszystko powinno działać stabilnie? Jak to wygląda z waszej perspektywy?


Napisano 31 sierpień 2016 - 08:20

Eremka o czym piszesz? Może o markizach fakro albo jakiś roletach, moskitiera? Opis mi pasuje do czegoś takiego.

Napisano 26 sierpień 2016 - 10:40

My w domu mamy i jesteśmy z tego rozwiązania bardzo zadowoleni. Jest w domu przyjemny chłód, słońce przedostaje się w bardzo przyjemnych proporcjach do domu i nie mamy owadów w domu. Czyszczę to bardzo rzadko częściej nie ma potrzeby. Nie zamieniła bym tego rozwiązania na żadne inne. Jest to koszt początkowy, ale naprawdę warto.

pomocna

Napisano 10 czerwiec 2016 - 17:23

zimą czy latem - zawsze jest ważna. Tyle, że zimą trudniej - okna na długo nie otworzysz, trzeba się zdać na zamontowaną instalację. Głównie dlatego ja u siebie mam rekuperację - http://www.rekuperac...pl/rekuperacja/ moja firma montująca zrobiła wszystko bardzo fachowo i funkcjonuje to lepiej niż dobrze :) 


elka2002

Napisano 31 maj 2016 - 17:51

Najlepiej inwestować w wentylacje, która będzie niedroga, dopasowana do naszych potrzeb i oczywiści taką, która spełni nasze oczekiwania. Tutaj http://kupwentylacje...le-wentylacyjne jest spory wybór urządzeń. Przemyślcie to, za czym podejmiecie ostateczną decyzje.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)