Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kupno mieszkania czy budowa domu – na co się zdecydować?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jarecki85

Napisano 20 grudzień 2019 - 07:11

W dzisiejszych czasach chyba taniej wychodzi jednak dom, a do tego możemy cieszyć się większą prywatnością, ciszą i spokojem. Na stronie https://chmielowiec.otodom.pl/można znaleźć sporo ofert, z których sam skorzystałem. Teraz cieszę się piękną posiadłością w odpowiadającej mi okolicy ;)


Jol70po

Napisano 25 wrzesień 2019 - 22:00

Kupiliśmy działkę na peryferiach Szczecina. Dość długo szukałem odpowiedniej firmy do postawienia domu. Znajomy polecił mi firmę http://budom.szczecin.pl/. Okazało się to strzałem w dychę. Nie było żadnego kłopotu z budową. Żadnych postojów, wszystko super, solidnie wykonane.


G0siaa

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:05

Moim zdaniem jest to kwestia indywidualna. Jeden sobie ceni większą swobodę i posiadanie ogródka, inny woli lepszą lokalizację blisko centrum miasta. Ja zdecydowałam się na zakup 3-pokojowego mieszkania w Lublinie. Akurat znalazłam bardzo fajną ofertę na www.home-trader.pl. Nie wykluczam natomiast kupna domu za kilkanaście lat.


mamarek44

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:30

A nie lepiej zdecydować się na kupno domu? Wydaje mi się, że jeśli chodzi o atrakcyjne homebroker.pl/mieszkania/na-sprzedaz  to tego typu ogłoszeń pewnie wcale nie brakuje. Wystarczy tylko poświęcić chwilę czasu i poszukać tego co was interesuje a na pewno bez większego problemu znajdziecie idealny dom dla siebie, do którego moglibyście sie od razu wprowadzić.


Budujew2018

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:29

Jeśli ktoś chce bez stresu kupić własne mieszkanie i szybko się wprowadzić, to polecam zerknąć na te szeregówki: http://osiedlezielon...isze.pl/oferta/.


Napisano 11 czerwiec 2019 - 17:54

ja teraz kupilam duzy apartament w lodzi (polecam panorama-apartments.pl) i jestem mega zadowolona, dom za parę lat, na starosc


Luiza82

Napisano 28 marzec 2019 - 14:07

Z polecenia trafiłam na firmę www.rajskaosada.pl. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi i planami. Terminowo i profesjonalnie. 


Kordi33

Napisano 28 marzec 2019 - 07:17

Budowa domu to jest świetna sprawa jeśli się ma na to odłożone pieniążki, czytałem ostatnio wiele ciekawych pomysłów na http://overmu.pl dotyczących "Nowoczesnego Domu"
warto sobie wejść i o tym poczytać.


Luiza82

Napisano 13 luty 2019 - 21:01

Skorzystałam z usług poleconej firmy www.mazurskie-domy.pl i nie żałuję tej decyzji. Dzięki nim mam piękny drewniany domek. Projekt oryginalny. Dom jest przestronny i ciepły.


JedrzejGra

Napisano 19 listopad 2018 - 19:43

Mieszkania są bardziej bezproblemowe, Domy nastomiast mają więcej pierwiastka wolności. Jak bym kupował mieszkanie to w Szczecinie https://www.dobryadr...kania/szczecin/ . Szczecin to jedno z najlepszych miast w Polsce, aby dobrze żyć.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)