Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kupno mieszkania czy budowa domu – na co się zdecydować?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

dominikgala

Napisano 22 wrzesień 2020 - 19:58

Nie macie jednak wrażenia, że deweloperzy budują już za dużo i za gęsto. Jak patrzę na takie mieszkania w Leśnicy to mam mieszane wrażenia. 


hopsio-bopsio

Napisano 10 sierpień 2020 - 13:34

Dla mnie ostatnio firma budowlana Słupsk wykonywała remont mieszkania Słupsk


Arystokratka

Napisano 20 maj 2020 - 07:56

Dla mnie mieszkanie zdecydowanie. Już z nim jest sporo roboty, a co dopiero z takim domem.


Napisano 20 maj 2020 - 06:12

Ja wolę dom, budowałem swój wg wymarzonego projektu, w stylu wiejskim – taka przyjemna rodzinna chatka. Działkę kupiłem za pośrednictwem Góralczyk Nieruchomości, które działa w Łomży, Giżycku i wkrótce chyba w Ostrołęce.

Hela28

Napisano 14 maj 2020 - 09:52

Dla wszystkich lubiących miejskie życie lepsze będzie mieszkanie. W centrum Warszawy można znaleźć piękne apartamenty, urządzane indywidualnie przez projektantów: https://zlota44.com/...enty-autorskie/  , z cudownym widokiem na panoramę miasta. Lepszej lokalizacji nie znam. 


mancity

Napisano 06 maj 2020 - 13:28

Można pójść na kompromis i kupić apartament, to większa powierzchnia, podobna jak w przypadku domu wraz z zaletami posiadania mieszkania. Fajna inwestycja powstaje w Warszawie w dzielnicy Ursus https://ucityresidence.pl/ komfortowe apartamenty mogą mieć ogródek lub taras. Ich powierzchnia to nawet 140 metrów, ciekawa architektura oraz bliskość szkół, sklepów czy lekarzy przemawiają również za.


G0siaa

Napisano 16 kwiecień 2020 - 05:26

Ja wybrałam kupno mieszkania. Cenię sobie dobrą lokalizację i szybki dojazd do pracy oraz punktów usługowych. Zdecydowałam się 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu www.osiedlebotanika.pl w Krakowie. Dodatkowo posiadam miejsce parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci.


Jarecki85

Napisano 20 grudzień 2019 - 07:11

W dzisiejszych czasach chyba taniej wychodzi jednak dom, a do tego możemy cieszyć się większą prywatnością, ciszą i spokojem. Na stronie https://chmielowiec.otodom.pl/można znaleźć sporo ofert, z których sam skorzystałem. Teraz cieszę się piękną posiadłością w odpowiadającej mi okolicy ;)


Jol70po

Napisano 25 wrzesień 2019 - 22:00

Kupiliśmy działkę na peryferiach Szczecina. Dość długo szukałem odpowiedniej firmy do postawienia domu. Znajomy polecił mi firmę http://budom.szczecin.pl/. Okazało się to strzałem w dychę. Nie było żadnego kłopotu z budową. Żadnych postojów, wszystko super, solidnie wykonane.


G0siaa

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:05

Moim zdaniem jest to kwestia indywidualna. Jeden sobie ceni większą swobodę i posiadanie ogródka, inny woli lepszą lokalizację blisko centrum miasta. Ja zdecydowałam się na zakup 3-pokojowego mieszkania w Lublinie. Akurat znalazłam bardzo fajną ofertę na www.home-trader.pl. Nie wykluczam natomiast kupna domu za kilkanaście lat.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)