Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy wiesz jak urządzić biuro w domu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

elka2002

Napisano 27 październik 2019 - 20:03

Warto, jeśli mamy odpowiednie warunki lokalowe. Będzie jednak konieczny remont. Można też zdecydować się na realizację fit out . Tutaj http://fitout.warszawa.pl znajdziecie szczegóły. Szybko i bez problemów można przystosować lokal do konkretnych potrzeb. Propozycja jest ciekawa. 


michalwu

Napisano 02 sierpień 2019 - 14:31

Przede wszystkim funkcjonalność i prostota - stawiając na to masz pewność, że będzie Ci w tym biurze wygodnie. Do tego warto wyposażyć się w dobry sprzęt, na przykład takie długopisy - https://www.pasazbiu...aterman-13287-k. Zdecydowanie wolę jeden porządny długopis na wkłady, niż kilkanaście rozrzuconych po całym biurze ;) Pozdrawiam!


bakarat

Napisano 16 czerwiec 2019 - 18:47

Przede wszystkim w takim przypadku można zdecydować się na fit out . Takie realizacje oferuje między innymi Total Sec . Tutaj https://totalsec.pl jest ich strona. Można w ten sposób znacznie przyspieszyć wszelkie prace. Poza tym jedna firma wykonuje wszystkie zadania, a to też jest duży plus.  


MebleTeo

Napisano 23 kwiecień 2019 - 12:42

Bardzo ważne są odpowiednie meble do biura, dlatego zapraszamy do nas na https://www.mebleteo.pl/ gdzie znajdziesz szeroki wybór mebli metalowych w bardzo dobrej cenie i do tego wyłącznie najwyższej jakości które pozwolą Ci wszystko pomieścić i funkcjonalnie zagospodarować niewielką przestrzeń w domu.


regał123

Napisano 12 marzec 2019 - 14:06

Moim zdaniem bardzo ważne jet, aby zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo najważniejszych dokumentów. Dlatego nawet w takim domowym biurze zaopatrzyłabym się w kontenerek pod biurko zamykany na zamek, w którym można przechowywać ważne dla nas dane. ;) 


Sleep

Napisano 01 luty 2019 - 10:21

W zasadzie nie ma nic trudnego w urządzeniu takiego biura w domu. :)


redaktorzyna

Napisano 31 styczeń 2019 - 14:19

My biuro urządzaliśmy za pomocą IKEA


anastazjakapczynska

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:42

Nie każdy ma pomysł na wyposażenie biura. Dobra firma z meblami oferuje również aranżacje i doradztwo z tego względu mogę polecić Contino - meble biurowe i  wyposażenie biur.


elka2002

Napisano 18 styczeń 2019 - 22:47

Można praktycznie cały dom mieszkalny przekształcić na biuro. Trzeba tylko powierzyć takie zadanie profesjonalnej firmie. Tutaj https://totalsec.pl sobie zerknijcie. TotalSec oferuje kompleksowe remonty biur . Praktycznym rozwiązaniem są na pewno realizacje fit out . 


lilu21

Napisano 02 grudzień 2018 - 13:51

Gdybyście potrzebowali stelaży do mebli to duży wybór znajdziecie tu http://www.mikomal.pl/Udało mi się tam znaleźć wszystko to co było nam potrzebne. :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)