Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oryginalny prezent na walentynki


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Karkka

Napisano 20 kwiecień 2020 - 07:32

Myślę, że ukochanej osobie warto wręczać prezent nie tylko na Walentynki, ale codziennie podarować jej nawet niematerialny "gest". Ucieszy się na pewno z najdrobniejszej rzeczy. Chociaż ja lubię wręczać w szczególności prezenty personalizowane, są one na pewno bardzo osobiste i wyjątkowe.  ;)  https://swistakpakuje.pl tutaj znajdziesz nie tylko prezenty na Walentynki, ale również inne ciekawe i pomysłowe prezenty dla ukochanej osoby  :wub: Myślę, że nawet butelka ulubionego wina z personalizowaną etykietą będzie odpowiednim upominkiem. 


Napisano 04 marzec 2020 - 15:30

Nietuzinkowe rzeczy ma firma rosebears.pl


pepke

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:59

Nie wiem czemu również musi byc taki oryginalny. Wiele osób siłuje sie na nieszablonowe gadżety, które tak naprawde potem nie są potrzebne..... Moim zdaniem najlepiej sprezentować coś przydatnego a nie tylko oryginalnego....

Mogą być to

skarpetki

portfel

dobra ksiązka

ewentualnie spinka do krawata: https://studenckaele...inka-do-krawata Gadżet nie jest taki szablonowy, bo niewiele osób ma go w swojej szafie. Jednak jest elegancki i wygodny bo pozwala utrzymać krawat w jednym miejscu. Sam obecnie noszze taka spinkę. 


fashion.victim

Napisano 15 listopad 2019 - 10:50

A serio musi być jakoś szczególnie oryginalny?


Mateo122

Napisano 14 listopad 2019 - 23:43

Ja wybierałbym z gadżetów erotycznych. Zdecydowanie najlepszy jest sklep https://sexactive.pl...atory-naturalne . Gwarantuje on pełną dyskrecję. 


mancity

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:35

Walentynki to wyjątkowy czas dla zakochanych, warto wtedy przygotować romantyczną kolację i zaproponować coś nowego. Np. wspólne oglądanie filmów dla dorosłych. Myślę że każda lub prawie każda dziewczyna będzie chciało czegoś takiego spróbować  https://redtube.net.pl w takich serwisach wszystko dostępne jest bez dodatkowych opłat i w każdej chwili.


aniolek

Napisano 24 czerwiec 2019 - 22:16

Mój mężczyzna zawsze wymyśli dla mnie coś oryginalnego :D W te walentynki dostałam od niego opaskę pin up, którą kiedyś razem widzieliśmy na https://artyferia.pl...na-fuksjadamska . Wspomniałam mu, że bardzo mi się podoba, ale nie sądziłam, że zapamięta! Opaska na żywo jest jeszcze ładniejsza i ciągle w niej chodzę :)


Napisano 19 czerwiec 2019 - 16:51

Ja swój prezent mężowi kupiłam tutaj: prezentsimple.pl/walentynki,k-9778.html - Koszulka z napisem „Poprosiłem Boga o anioła i zesłał mi moją Żonę” robi furorę wśród znajomych :D

Magdalena34

Napisano 25 maj 2019 - 20:45

Na Walentynki, na Dzień Kobiet i na Dzień Mamy polecam na prezent dla każdej Pani roller do masażu twarzy :)  Szczególnie ten z różowego kwarcu - jest przepiękny :wub:  Dostępny np. tutaj: https://sobio.com.pl...ozowego-kwarcu/


Bartek299

Napisano 24 kwiecień 2019 - 11:33

Ja w tegoroczne walentynki zaszalałem i kupiłem dziewczynie ze sklepu https://ktpi.pl/cate...zia-prostownice taką porządną prostownicę jakiej jeszcze nigdy nie miała. Babyliss pro za ~350zł. Z tego co widzę to jest z niej bardzo zadowolona, a radość na jej twarzy to coś co spelnia mi wiele satysfakcji :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)