Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kino domowe - estetyka i funkcjonalność wnętrza


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Torcik66

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:36

Ja dla siebie kupiłem rozwiązanie w systemie 5.1 jeśli chodzi o kino domowe, które możesz znaleźć w ofercie producenta STX, a dokładnie możesz go sprawdzić tutaj https://stx.pl/stx-kd-200-n-5-1.html Cena całkiem niezła, bo za mniej niż 2 tysiące. Do tego w komplecie posiada 6 sztuk głośników i do tego współpracuje ze wszystkimi amplitunerami o mocy do 200 W/kanał. Dobry sprzęt oglądanie filmów i słuchanie muzyki - super!


Traward

Napisano 15 grudzień 2016 - 16:50

Myślę, że nie warto kierować się designem, tylko mocną, brzemieniem. Zresztą wejdź na Mp3Audio.pl - http://mp3audio.pl/j...ituner-ranking/ - masz tam bardzo ciekawy ranking amplitunerów i opisane czym kierować się podczas zakupu.


Napisano 08 styczeń 2015 - 10:38

Ja swoje kino domowe skompletowałem na allinside.pl. Parametry i jakość są identyczne jak w sprzęcie renomowanych producentów, jednak brak markowego logo sprawia, że ich sprzęt jest o wiele tańszy. Mam kino już od roku i wszystko działa bez zarzutu.

Admin Moja Firma

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:38

Kino domowe to nie tylko zestaw audiowizualny, ale szereg innych elementów. Nierozerwalnym elementem kina domowego jest odpowiedni wystrój, czyli adaptacja akustyczna. Niemałą rolę w kształtowaniu przestrzeni kina domowego odgrywa oświetlenie. Podobnie jest z fotelami, które zapewnić mają komfort i wygodę. Dopiero uwzględnienie wszystkich tych czynników pozwala stworzyć w pełni profesjonalne kino domowe.

Powrót do artykułu: Kino domowe - estetyka i funkcjonalność wnętrza

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)