Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zarządzanie najmem – kto może zarządzać najmowanym mieszkaniem?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 08 styczeń 2020 - 09:20

Bardzo dobra firma z Warszawy to Immo4rent. Jestem ich klientkom i świetnie wszystkim się zajmują. Dzięki nim znalazłam najemcę w bardzo krótkim czasie i nie muszę zajmować się wszystkim.


Napisano 07 styczeń 2020 - 13:01

Również korzystamy z Integrum MAnagement i jestesmy zadowoleni.

Napisano 28 grudzień 2019 - 14:10

Są od tego specjalne firmy, które zajmują się zarządzaniem najmem. Dobrze się sprawdza Integrum Management :)


Napisano 16 grudzień 2019 - 14:47

W Warszawie świetnym zarządcą jest firma Integrum Management. Dbają o wszystkie szczegóły, wszystkie detale. Dzięki nim zawsze panuje porządek i harmonia.

No to fakt, zarządzaja naszą wspólnotą i zawsze można liczyć na ich pomoc , są świetni


Napisano 05 grudzień 2019 - 10:21

W Warszawie świetnym zarządcą jest firma Integrum Management. Dbają o wszystkie szczegóły, wszystkie detale. Dzięki nim zawsze panuje porządek i harmonia.


Napisano 29 listopad 2019 - 12:05

Ktoś tutaj wspominał o firmie Integrum Management i chciałbym dodać, że sprawdziła się również u mnie. Zarządzają naszym najmem. Mamy stały kontakt, na bieżącą administrują nieruchomość. Wszystko w jak najlepszym porządku .


Napisano 21 listopad 2019 - 12:35

Mi się udało znaleźć dobrego zarządce naszego najmu. Firma Integrum Management świetnie radzi sobie z zarządzaniem najmem 


Napisano 14 listopad 2019 - 21:54

Protect rent zarzadzanie wynajmem
Jedna wielka sciema. Sa znaki ostrzegawcze juz przy podpisywaniu umowy. W internecie nie znjadziesz zbyt wielu opinii bo jakims cudem wynajdziesz tylko te pozytywne. A prawda jest taka ze nie wazne jak pieknie wszystko wyglada na poczatku w koncu znajdziesz sie w dlugach i z wielka checia pojscia do sadu jednak jako ze jestes w dlugach nie za bardzo masz szanse na porade prawna. W moim przypadku poczatek byl piekne brak problemow z komunikacja najemca na mieszkanie prawie od reki troche problemow z platnosciami do wspolnoty ale po telefonie sprawa zalatwiona. Im dalej w las tym czesciej trzeba bylo sie przypominac o placeniu rachunkow a ostatecznie kontakt sie urwal. Brak odpowiedzi na telefony maile najemca bez umowy przez pare miesiecy i nie mial komu zdac kluczy. Mieszkanie bez jakiejkolwiek opieki. Umowa umywa ich raczki od wszystkiego i jest zupelnia inna umowa z osoba wynajmujaca niż warunki na posrednictwo w wynajmie podpisane przez Ciebie.
Szkoda nerwow i mozna stracić swoja nieruchomosc

Yolanda

Napisano 08 listopad 2019 - 22:55

Ja chciałam się podzielić moim doświadczeniem z krakowską firmą Promabi.

Niestety bardzo ich NIE polecam.

Stara prawda głosi, że jak się samemu o coś nie zadba, to nikt tego za nas nie zrobi i niestety firma Promabi bardzo potwierdza tą tezę.

Promabi powierzyłam swoje mieszkanie w celu znalezienia najemcy, a później opieki nad mieszkaniem w trakcie zamieszkiwania go przez najemcę. I przekonałam się, że niestety to co Promabi umie najlepiej, to dbanie o swoje finanse. A to dlatego, że pomimo comiesięcznego abonamentu, który Promabi pobiera za opiekę nad mieszkaniem, firma chce naliczać opłaty za usługi, które zgodnie z umową powinny się mieścić w zakresie usług objętych abonamentem.

Później nie było lepiej. Bez wchodzenia w szczegóły: współpraca z firmą Promabi kosztowała mnie więcej nerwów niż gdybym sama miała się opiekować mieszkaniem. Dlatego nie polecam tej firmy!


barrro

Napisano 06 listopad 2019 - 14:47

;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)