Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Architekt wnętrz: co zyskujemy i jak wybrać dobrego?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 październik 2019 - 13:03

Ja zanim zdecydowałam się na Firme Terczyńska Design dwa miesiące rozglądałam się i rozmawiałam. Tu zyskuję cały projekt aż po realizację. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, wiem, że znajomy zlecał też im projekty biur i było ok. Trzeba trafić na dobrych ludzi którzy mają doświadczenie.


kalinowska

Napisano 31 grudzień 2018 - 10:04

ja wybierając architekta sugerowałam się jego realizacjami, potem po pierwszym spotkaniu wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, słuchał tego jak ma wyglądać wnętrze, pytał o preferencje, czułam, że to będzie projekt dla mnie, architekt przygotował 3 warianty projektu, wybrałam 1 i po drobnych modyfikacjach podjęłam decyzję, myślę, że taka droga jest najlepsza, bo nasze oczekiwania są realizowane i będziemy zadowoleni z efektów :) polecam pana Maćka z Archidesign


Naster

Napisano 20 marzec 2018 - 18:01

Jak chce się dobrze wybrać architekta wnętrz, tak by nie było później rozczarowania, to najlepiej przeglądnąć jego portfolio, wtedy będziemy mniej więcej wiedzieli jaki styl preferuje architekt i czy nas to interesuje. Szukając architekta pod tym kątem znalazłem  pracownię http://ferensdesign.pl/ i nie żałuję, bo projekty robią bardzo ładne 


Napisano 07 listopad 2017 - 13:32

Tak, ale mieszkania zaprojektowane przez architekta wnętrz często mają większą wartość rynkową. Zatem wydatek na usługi architekta może nam się zwrócić w momencie, gdy postanowimy je sprzedać.

Tak jak pisałam studio RAMA RAMA zrobiło mi genialne mieszkanie i z pewnością się to zwróci.


luke45

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:36

Szkoda tylko, że takie usługi są bardzo kosztowne...


Napisano 26 wrzesień 2017 - 10:30

Wbrew pozorom znalezienie dobrego, profesjonalnego projektanta wnętrz nie jest takie proste. Sama szukałam projektanta, który pomoże mi urządzić mieszkanie kilka miesięcy temu i spędziłam sporo czasu szukające tego jednego. Przede wszystkim patrzyłam na portfolio, aby znaleźć kogoś kto wpasuje się w mój styl i czyje projekty i realizacje mnie zachwycą. Trafiłam na pracownię Rama Rama i to był strzał w dziesiątkę. Moje mieszkanie dzięki nim jest nie tylko piękne i nowoczesne, ale też funkcjonalne. Sama nigdy bym nie dała rady.

julitapolko

Napisano 22 lipiec 2016 - 22:24

ja myslalam ze poradze sobie sama z urzadzaniem, ale teraz patrzac na pokój, ktory urzadzalam sama i ten, ktory zaprojektowal architekt wnętrz, widzę niesamowitą różnicę. Specjalista to specjalista.


Napisano 19 lipiec 2016 - 20:20

Dla mnie najważniejszym argumentem było doświadczenie ale i wykształcenie architekta. Iwonę Terczyńską z Terczyńska Design wybrałam bo ma studia kierunkowe i wiele lat pracy w zawodzie. To mnie przekonało najbardziej. Jej zespół umie pracować z klientem, szybko wyczuli mój gust i oczekiwania jakie mam. Nie było żadnej wpadki, wywiązywali się ze wszystkiego w terminie, znali się na tym co robią.

Napisano 02 lipiec 2014 - 22:13

Bardzo ładne projekty wnętrz ale jeszcze bardziej podoba mi się styl pani architekt Sobiech www.ilonasobiech.pl , kierując się opiniami korzystałem z konsultacji jednorazowych i to był strzał w 10. pozdrawiam


Admin Moja Firma

Napisano 02 lipiec 2014 - 22:10

Architekt wnętrz stworzy oryginalne i unikalne wnętrze, dodatkowo spełniające wszystkie nasze wymagania i potrzeby. Nie ograniczajmy się do szukania architekta wnętrz tylko pod kątem ceny – obejrzyjmy jego dotychczasowe realizacje i sprawdźmy czy potrafimy się z nim porozumieć. Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Powrót do artykułu: Architekt wnętrz: co zyskujemy i jak wybrać dobrego?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)