Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jak wybudować szklarnię w ogrodzie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Tomasz2

Napisano 20 kwiecień 2021 - 11:32

A ja sam budowałem szklarnię. Wyszło na pewno taniej niż zakup. A pewność, że wszystko jest dobrze zrobione, też mam - bo to nie jest budowa rakiety kosmicznej. Wystarczy podstawowa znajomość pojęć budowlanych, by wybudować trwałą i estetyczną szklarnię. Oczywiście musiałem do jej wykonania kupić profile aluminiowe zamknięte, które posłużyły jako stelaż, ale wszystkie pozostałe prace wykonałem samodzielnie. Szklarnia stoi już od półtora roku i ma się świetnie.


Napisano 20 kwiecień 2021 - 10:58

Też mi sie wydaje, że najlepiej kupić gotową szklarnie - koszty nie są duże, a przynajmniej masz pewność, że wszystko jest porządnie zrobione.


Wertyma

Napisano 28 wrzesień 2020 - 19:11

Moim zdaniem najprostszym i w sumie najlepszym pomysłem będzie kupienie gotowej szklarni aluminiowej. Można taką zamówić w sklepie https://www.guttasklep.pl/ za jakieś 2,5k zł. W rezultacie będziemy mieli solidną szklarnię na długie lata.


Jarecki85

Napisano 13 listopad 2018 - 09:47

W kwestii budowania szklarni polecam poczytać ten artykuł - http://robelit.pl/bl...ygotowanie-zime. Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, przydatnych podczas budowania szklarni i przygotowywania jej do zimy.


Napisano 06 październik 2014 - 10:37

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą www.dascompany.pl W sprzedaży tunele foliowe teraz jeszcze w nizszych cenach!

Napisano 29 maj 2014 - 14:30

Szybkim i tanim rozwiązaniem jest zakup tunelu foliowego, sama posiadam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Dzięki tunelowi mam coraz lepsze warzywa! Kupiłam go w firmie Das company.


Admin Moja Firma

Napisano 29 maj 2014 - 14:28

Jeśli chcemy uprawiać różnorodne gatunki roślin, nie będąc uzależnionym od naszego klimatu, wybudujmy w ogrodzie szklarnię. Jak to zrobić?

Powrót do artykułu: Jak wybudować szklarnię w ogrodzie?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)