Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki system nawadniania wybrać do ogrodu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Piwek

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:54

Ja własnie będę zamawiał ten system nawadniający o którym wyżej pisano, w internecie jest sporo informacji na ten temat i ten z centrumnawadniania.com się opłaca


Adpuk

Napisano 29 maj 2019 - 12:38

Taki system zawadniania to strzał w dziesiątkę! Wiem cos o tym, bo razem z żoną od ponad 10 lat prowadzimy nasz wspólny ogród. Od roku mamy system nawadniania od https://www.centrumnawadniania.com/ i nie wyobrażam sobie teraz biegać z konewką nawet kilka razy w ciągu dnia.

Dokładnie, mam ten sam system do samodzielnego montazu :) znalazłem informacjeo nim tutaj na blogu https://www.houselov...wykonaj-je-sami potem kupiłem


Rafael23

Napisano 23 maj 2019 - 15:40

Taki system zawadniania to strzał w dziesiątkę! Wiem cos o tym, bo razem z żoną od ponad 10 lat prowadzimy nasz wspólny ogród. Od roku mamy system nawadniania od https://www.centrumnawadniania.com/ i nie wyobrażam sobie teraz biegać z konewką nawet kilka razy w ciągu dnia.


Napisano 03 kwiecień 2019 - 07:28

Nasz system nawadniający był tak kiepski już w tym sezonie, że zdecydowaliśmy się z mężem na wymianę. Ze względu na dużo poleceń ze strony znajomych, wybraliśmy firmę cellfast. Wszystko działa jak należy.

Erynie

Napisano 26 lipiec 2017 - 13:42

Ja postawiłem na system nawadniania swojej roboty. Zakupiłam odpowiednie części z firmy cellfast a mąż, który ma większe obeznanie w tych sprawach zajął się resztą. System działa jak powinien i został stworzony z dobrych części za niewielką kasę.


Midam33

Napisano 13 lipiec 2017 - 20:14

A co sądzicie o tych zraszaczach https://sklepdlaogro...szacze-ogrodoweKtóry najepiej wybrać? Znajomy polecał mi ten sklep ogrodowy, ale ja w kwesti zraszaczy jestem zielony.


trondek23

Napisano 27 wrzesień 2016 - 20:08

Ja mam system kombinowano-prowizoryczny i działa.


skarabeuszzz

Napisano 27 wrzesień 2016 - 13:17

Warto też pamiętać o zakupie czasowego programatora do systemu nawadniającego: e-kupiec. com. pl/programator-czasowy-na-szyne-mechaniczny.html Podlewanie będzie się włączać wtedy o określonej porze, co jest dużą ulgą. 


Napisano 19 sierpień 2016 - 08:03

w ogrodzie mam tropf-blumat. Podlewa niewielką rabatkę z 7 hortensjami. Wężyki podłączone są do beczki 10-litrowej (wodę trzeba uzupełniać co jakiś czas).


Napisano 28 listopad 2015 - 13:35

Ja mogę polecić do nawadniania firmę projektującą Tanake :) www.nts.tanake.com.pl/, projektowali mi nawadnianie ogrodu i szklarni i bardzo fajnie to działa

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)