Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jaką bramę garażową wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

boddekk

Napisano 05 sierpień 2020 - 09:26

Słuchajcie, a co z bramą garażową? Wydaje mi się, że na prawdę warto jest zdecydować się na tego typu https://www.novoferm.pl/bramy-garazowe bramę. Waszym zdaniem to będzie dobre rozwiązanie warte uwagi?


Napisano 30 czerwiec 2020 - 09:27

Jeżeli chodzi o siłowniki to moim zdaniem zdecydowanie jeżeli chodzi o jakość wykonania, prostotę programowania, ogólnie sprawne i ciche (co warto podkreślić) działanie to mogę tu polecić BFT. Włoskie siłowniki, nie żadne marketowe ani chińskie z niewiadomo skąd. Mam u siebie od wielu lat i działają bezproblemowo niezależnie od warunków

Zgadzam się z Tobą. Wielokrotnie programowałem siłowniki BFT i mogę potwierdzić, że po prostu są bardzo dobrze wykonane i jest prosty sposób montaż, taki że obudowa siłownika po prostu się nie wygina, nic nie odstaje. Do tego jest elegancka budowa centrali


Napisano 27 czerwiec 2020 - 13:29

Jeżeli chodzi o siłowniki to moim zdaniem zdecydowanie jeżeli chodzi o jakość wykonania, prostotę programowania, ogólnie sprawne i ciche (co warto podkreślić) działanie to mogę tu polecić BFT. Włoskie siłowniki, nie żadne marketowe ani chińskie z niewiadomo skąd. Mam u siebie od wielu lat i działają bezproblemowo niezależnie od warunków


pomocna

Napisano 01 styczeń 2020 - 22:31

Moim zdaniem warto wybrać bramę segmentową do garażu. Są wygodne w otwieraniu, trwałe, bezawaryjne. Szczególnie producenta polecanego. Skąd zamierzacie zamawiać bramę? wiele dobrego słyszałam o firmie Bram Serwis, działają na terenie Pomorza http://www.bram-serwis.pl/pl/koszalin . To autoryzowany przedstawiciel takich producentów jak  Redan, Wiśniowski czy Nice. Projektują, montują i serwisują zainstalowane przez siebie bramy. Dobierają nie tylko cenowo i jakościowo ale także kolorystycznie, tak by idealnie pasowała do budynku. Montaż bramy przeprowadzają profesjonalne ekipy montażystów. 


Napisano 17 lipiec 2019 - 11:24

Pamiętaj brama musi byc solidna z dobrej firmy bo inaczej za dwa lata znow sie bedziesz pytal na forum jaka wybrac zeby sie nie rozklekotała. Ja mam z Gerdy to nie ma z nią problemow ale mam kumpli co kupili cos po taniosci i szkoda gadac. No ale kazdy ma prawo do wyborów i błędów. 


pepke

Napisano 24 czerwiec 2019 - 10:52

Mam w swoim garażu bramę Hormann : https://www.hormann.plGaraż jest w bryle domu, zależało mi na dobrym wykonaniu oraz szczelności z uwagi na to, że dom jest energooszczędny. Ograniczam mostki termiczne. Brama jest wygodna, bo nie zajmuje miejsca na podjeździe. Otwiera się do góry albo na boki ( wszystko zależy od tego jaki jest to system, sam mam akurat otwierana do góry).

 

No i ważne były dla mnie również kwestie bezpieczeństwa. B ramy segmentowe nie tylko skutecznie chronią wnętrze garażu przed wejściem złodziei, ale są bezpieczne w normalnym codziennym użytkowaniu. Chronią przed konsekwencjami awarii, takich jak pęknięcie sprężyn, tak więć trudno jest sobie taka bramą zrobić krzywdę.

 

Aktualnie Hormann ma poza tym jeden z lepszych serwisów gwarancyjnych. 


agatazabek

Napisano 08 marzec 2019 - 14:45

Ja mam ogrodzenie i bramę z tej samej firmy http://bedo.pl/ 


pawelszabla

Napisano 11 luty 2019 - 09:40

Bramę garażową marki Wiśniowski w niezłej cenie zamówiłem przez stronę safedoor.pl. Przyjechali zamontowali, wszystko chodzi okej, płynnie, lekko bez szarpania się przy otwieraniu – zamykaniu. Montują na terenie Krakowa i okolic, mają autoryzację na te bramy, wiedzą jak zainstalować taki system szybko i porządnie.


aronr

Napisano 29 styczeń 2019 - 17:30

Na początku należy zaznaczyć, że są dwa typy bram garażowych - segmentowe i rolowane. Najpopularniejsze bramy garażowe to bramy rolowane, gdyż wymagają mniej przestrzeni do działania niż bramy segmentowe.


mleszczak

Napisano 27 wrzesień 2018 - 15:12

U siebie w garażu mam bramę hormann, zamawiałam w http://www.lestor.pl/bo mieli najlepszą cenę i długą gwarancję. No i zamówienie zrealizowali szybko, a montaż był bezproblemowy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)