Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaką bramę garażową wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

agatazabek

Napisano 08 marzec 2019 - 14:45

Ja mam ogrodzenie i bramę z tej samej firmy http://bedo.pl/ 


pawelszabla

Napisano 11 luty 2019 - 09:40

Bramę garażową marki Wiśniowski w niezłej cenie zamówiłem przez stronę safedoor.pl. Przyjechali zamontowali, wszystko chodzi okej, płynnie, lekko bez szarpania się przy otwieraniu – zamykaniu. Montują na terenie Krakowa i okolic, mają autoryzację na te bramy, wiedzą jak zainstalować taki system szybko i porządnie.


aronr

Napisano 29 styczeń 2019 - 17:30

Na początku należy zaznaczyć, że są dwa typy bram garażowych - segmentowe i rolowane. Najpopularniejsze bramy garażowe to bramy rolowane, gdyż wymagają mniej przestrzeni do działania niż bramy segmentowe.


mleszczak

Napisano 27 wrzesień 2018 - 15:12

U siebie w garażu mam bramę hormann, zamawiałam w http://www.lestor.pl/bo mieli najlepszą cenę i długą gwarancję. No i zamówienie zrealizowali szybko, a montaż był bezproblemowy.


patiks

Napisano 21 maj 2018 - 10:07

Macie jeszcze tutaj namiary na sprawdzonego producenta bram, zobaczcie - https://metpol-ogrod...lowe/optima-3d/To pewny wykonawca. Raczej żadne problemy nie powinny was spotkać. Jakość realizacji pierwsza klasa, musicie to wszystko jednak dopasować sobie jakoś z głową pod siebie. 


Wojtek541

Napisano 20 maj 2018 - 18:01

Ja zdecydowanie jestem za bramą segmentową, ze względu na wygodę oraz piękny design. Dopiero po wymianie z dwuskrzydłowej zauważyłem jak dobre jest to rozwiązanie. Przede wszystkim z doświadczenia mogę powiedzieć Ci, że warto zwracać uwagę na właściwości izolacyjne oraz odporność na czynniki zewnętrzne, a w szczególności promieniowanie UV. My wybralismy model RenoMatic Light od Hormann i nie żałuję :) W zestawie dostaliśmy również dobry napęd z kilkuletnią gwarancją. A sama brama objęta jest aż 10 letnią!

Jarecki85

Napisano 14 marzec 2017 - 14:23

Z racji tego, że u mnie przed domem nie ma zbyt wiele miejsca to zdecydowałem się na wybranie bramy garażowej segmentowej. Dzięki temu nie potrzebuje ona tak wiele miejsca a również świetnie spełnia swoje możliwości. Nie żałuję, że wybrałem takie rozwiązanie, bo tak naprawdę sprawdza się znakomicie: http://anexokna.pl/bramy-garazowe/


Torcik66

Napisano 14 styczeń 2017 - 11:04

Z bram garażowych najlepsze są jednak segmentowe. Dla nas zajmowali się ich wykonaniem Bram-Bud. Przyszła zgodna z zamówieniem, zrobiona również dokładnie. Na razie jesteśmy zadowoleni. 


Napisano 08 listopad 2016 - 09:41

Ja do warsztatu kupiłem bramę przemysłową z Doorbau.pl

Napisano 05 listopad 2016 - 17:11

Jak potrzebuję ogrodzenia to zawsze kupuje w wibram.com.pl/

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)