Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Malowanie metalowych powierzchni


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawluM

Napisano 22 styczeń 2020 - 15:24

Otóż to, jednak z tym nie powinno być problemu, farby mają odpowiednie oznaczenia. Przy malowaniu niektórych powierzchni metalowych warto również pomyśleć o podkładzie. Sprawdźcie sobie tu może co proponuje producent farb https://polifarb.lod...rby-do-posadzek Ja tu akurat znalazłam bardzo dobre farby do posadzek betonowych, ale mają również i farby do metalu, także i właśnie wspomniane podkłady. Postawcie na coś lepszego, wyjdzie wam to na dobre.


AmellA

Napisano 15 październik 2019 - 21:25

Na pewno warto kupić specjalną farbę do powierzchni metalowych. Długo szukałam sklepu z profesjonalnymi artykułami i w końcu znalazłam. Sklep majic oferuje produkty wysokiej jakości i po atrakcyjnej cenie https://www.sklep.majic.pl


Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:25

Jeśli farby do metalowych pokryć dachowych (również ocynkowanych) to z czystym sumieniem polecam markę bekerfarb, w kręgach fachowców dobrze rozpoznawalna, ponieważ tylko za nieco większą cenę otrzymujemy specjalistyczne farby wysokiej jakości.

Napisano 27 wrzesień 2012 - 12:02

malowałem w lecie swoje ogrodzenie. część była niestety nadgryziona przez rdze. pomalowałem je farbą "śnieżka na rdzę". bardzo fajna gruntoemalia, którą można kłaść bezpośrednio na rdzę. jest dobrze przyczepna do podłoża i tworzy mocne, odporne powłoki.

Admin Moja Firma

Napisano 27 wrzesień 2012 - 12:02

Komentarz do artykułu: Malowanie metalowych powierzchni

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)