Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Pomoc frankowiczom


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

romanq100

Napisano 22 kwiecień 2021 - 09:36

Cześć, jak wygląda pomoc frankowiczom w kancelariach prawnych? Na co możemy liczyć? Muszę powiedzieć, że nie znam się na tym, a jednak chciałabym spróbować. Odsetki od mojego kredytu ciągle rosną, a ja nie wiem już, co mam robić. To mnie po prostu przeraża, no taka jest prawda... 

Ja  też tym interesuje się


jarosz34

Napisano 03 luty 2021 - 08:24

Mi z moim kredytem we frankach pomogła mecenas Morawska z Gdańska. Świetnie sobie poradziła ze sprawą i wygrała z bankiem. Ona ma doświadczenie w tego typu sprawach i poszukaj własnie takiego prawnika.


Erwina

Napisano 20 styczeń 2021 - 08:44

Naprawdę nie zawiedziesz się, tyle transakcji rozliczonych i wszystko naprawdę w 100% pomyślnie, jeśli interesują cię jakieś szczegóły nt. liderwalut.pl możesz napisać do mnie prywatnie. 


Irys

Napisano 19 styczeń 2021 - 13:33

Nie ma co się łudzić, żadna kancelaria nie pomoże bez odpowiedniej zapłaty, niestety ja też popełniłam ten błąd i nadal bujam się z wielkim kredytem.... Liczyłam że państwo pomoże, ale jak wyszło wszyscy wiemy. Może sprawdzę ten Liderwalut.pl, kursy rzeczywiście wyglądają atrakcyjnie. 


Erwina

Napisano 18 styczeń 2021 - 13:28

Mój wujek też niestety miał duży kredyt we franku, bardzo cieżko było mu znaleźć pomoc w kancelarii, nieoczekiwanie w spłacie "pomógł" nam Liderwalut.pl, który zaoferował najlepsze warunki wymiany na rynku, przez co mój wujek łatwiej spłacił swój wysoki kredyt.


fabiola

Napisano 11 styczeń 2021 - 19:42

Cześć, jak wygląda pomoc frankowiczom w kancelariach prawnych? Na co możemy liczyć? Muszę powiedzieć, że nie znam się na tym, a jednak chciałabym spróbować. Odsetki od mojego kredytu ciągle rosną, a ja nie wiem już, co mam robić. To mnie po prostu przeraża, no taka jest prawda... 

Fenix https://fenixfrankowiczom.pl/ polecam. Nie będę się rozpisywać, ale jak widzę, że już Ci o niej mówią. Po prostu, oni wyciągnęli mnie z niezłego bagna z kredytem, który nie do końca był dobrze przygotowany i którego ja nie powinnam spłacać. Na szczęście z nimi udało mi się wszystko łatwo wyjąśnić. 


raku95

Napisano 01 grudzień 2020 - 09:06

Roza15, na początek się uspokój, bo problem nie rozwiąże się sam. Masz rację, że wiele osób w tym czasie właśnie budowało swoje kredyty. w końcu oprocentowanie hipotecznych było o ponad 50% niższe nawet. Na spokojnie napisz do kancelarii, jaką wcześniej opisałem. Może akurat Twoja sytuacja pozwoli nawet na cofnięcie kredytu. Moim zdaniem tylko tak coś zdziałasz. Współczuję sytuacji. 


roza15

Napisano 30 listopad 2020 - 19:01

Cześć, ja się dołączę, bo również mam taki problem. Kredyt we frankach zaciągany w 2008, czyli w czasie "manii frankowej" jak się to modne mówi o tym. W 2030 roku powinnam przestać spłacać kredyt, ale po tym, jak cena franka poszła do góry, wychodzi na to, że z 15 lat dłużej będę spłacać... Co ja mam robić?! Nie wyobrażam sobie spłacać, będąc prawie na emeryturze! 


monroe96

Napisano 24 listopad 2020 - 19:28

Dziękuję za odpowiedź, myślałam, że nie mam za dużo szans, a jednak to, co mówicie, to dla mnie dużo. Unieważnienie byłoby idealnym rozwiązaniem, ale czy to jest choć w połowie osiągalne w Polsce? Znacie jakieś osoby, którym to się udało? 


clarisa

Napisano 22 listopad 2020 - 19:43

Potwierdzam. Najlepiej chłodno podejść do tematu, skorzystać z bezpłatnej analizy umowy i działać. Poza odfrankowieniem, unieważnieniem umowy można jeszcze spróbować (oczywiście po kontakcie z prawnikiem) zażądać zawieszenia spłat rat kredytowych. Więcej o tym: https://kancelariamw...kredytu-gdynia/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)