Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ubezpieczenie OC.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

loriean

Napisano 16 grudzień 2017 - 13:07

Niestety, ale ja się niezbyt na tym znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...


zecor

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:13

My  postawiliśmy na Concordię i jesteśmy spokojni. Przedstawili nam najlepszą opcję z możliwych na rynku. Jesteśmy bardzo zadowolona z ich usług, bo w przeszłości parę razy się już przejechaliśmy z ubezpieczycielami.


Ekspert PZU

Napisano 09 listopad 2017 - 19:51

Cieszę się, że tak wiele osób poleca i wybrało ubezpieczenie w PZU :) Jednocześnie dziękuję za miłe słowa :) 
Przy zakupie takiej polisy, warto też zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści, które można zyskać w jej cenie. W PZU razem z OC, bezpłatnie dostaniecie np. Zieloną Kartę oraz podstawowe usługi assistance (w wariancie Komfort).


forted

Napisano 07 listopad 2017 - 09:53

Cóż, przeróżni ubezpieczyciele biorą pod uwagę masę różnych czynników. Najczęściej są to, jak ktoś pisał powyżej, wiek kierowcy, wiek samochodu i lata bezszkodowej jazdy. Co, ciekawe jednak niektóre firmy mierzą na przykład natężenie ruchu w danej gminie czy powiecie i ten czynnik również liczy się dla nich przy wyliczaniu składki. Więcej możecie się dowiedzieć na http://serwis-ubezpieczeniowy.com.pl/


sskoczek

Napisano 06 listopad 2017 - 22:03

Lepiej sprawdzic samemu u ubezpieczycieli


Napisano 06 listopad 2017 - 11:11

Ale nie zawsze same porównywarki wystarczą. Ja w porównywarkach ogarniam mniej więcej ile kosztują ubezpieczenia, ale na koniec moja polisa OC i tak jest z PZU bo wychodzi albo najtaniej albo niewiele drożej, ale tak jak alf napisał, jakość obsługi jest kosmiczna w porównaniu do innych TU.


Snt

Napisano 01 listopad 2017 - 20:23

najlepiej iść i sprawdzić samemu ... nie korzystaj z porównywarek.

 

Dla kogo zło?
W zeszłym roku przez porównywarkę ( https://superpolisa.pl/) udało mi się znaleźć ubezpieczenie tańsze o 10% - pomimo wszędobylskich podwyżek. Więc nikt mnie nie przekona, że jest to zło, wręcz przeciwnie uważam, że idealne rozwiązanie, dla osób, które nie chcą dać się naciągnąć na duże koszta. Pozdrawiam.


Patka79

Napisano 12 październik 2017 - 13:59

 

Witam!

Mam pytanie w związku z podwyższeniem składek OC przez ubezpieczycieli- jakie czynniki decydują o wysokości polisy oraz którą z ofert dostępnych na rynku najlepiej wybrać? Wiem, że ceny oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe mogą się od siebie bardzo różnić. 
 
Pozdrawiam.

 

Gdy chcemy kupić ubezpieczenie samochodu, każdy agent lub porównywarka zapyta nas przede wszystkim o dane pojazdu, takie jak wiek, model czy pojemność silnika. Nie są to jednak jedyne czynniki, które wpływają na cenę ubezpieczenia. Dodatkowo na cenę ubezpieczenia wpływa wiek samochodu i miejsce rejestracji, wiek i doświadczenie kierowcy, bezszkodowość i kontynuacja ubezpieczenia, pakiet i dodatki oraz sposób i opłata zakupu. Gdybym miała Ci coś doradzić, to powinieneś skorzystać z porównywarki ze strony https://www.mtu24.pl...RegisterS1.seam to dzięki niej ja znalazłam najtańsze OC.


mleszczak

Napisano 02 październik 2017 - 21:37

Tak naprawdę, na wysokość polisy ma wpływ masa czynników. Jednym z nich jest między innymi nasz staż za kierownicą. Chcąc znaleźć ubezpieczenie, za które zapłacimy najmniej, powinniśmy korzystać z porównywarek, które po wpisaniu niezbędnych danych są w stanie oszacować koszt składki ubezpieczeniowej. Jedną z nich znaleźć można po adresem https://wygodnie.pl/ :-).


Krystiaan

Napisano 07 wrzesień 2017 - 09:48

w życiu nie kupiłbym ubezpieczenia z ofert które notorycznie wklejacie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)