Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: program dla księgowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

graza_85

Napisano 04 grudzień 2019 - 14:53

Proponuję przetestować dobre oprogramowanie do rozliczania działalności gospodarczej. Dla nas sprawdziły się programy z Pakietu Przedsiębiorcy. My co prawda mamy Ryczałt, bo mamy jednoosobową działalność. Ale testowaliśmy najpierw też Małą Księgowość, tj. program wielofirmowy, gdzie można rozliczyć m.in. spółki cywilne. Ogromny plus to intuicyjność i funkcjonalność programów. Producent na bieżąco pilnuje, aby program był dostosowany do obowiązujących przepisów, a to pozwala nam spokojnie pracować i nie martwić się. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję...https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


Napisano 20 listopad 2019 - 21:53

Polecam grupę na Facebooku dla księgowych "Księgowość Moja Pasja" tam jest wiele osób które są pomocne. Można pogadać na rożne tematy księgowe.


hanzlov

Napisano 17 lipiec 2019 - 11:09

Jest wiele stron typu https://www.grafikoptymalny.pl/, które oferują różnego typu oprogramowanie. Moim zdaniem testować warto tylko te, które rozwiążą problem lub przyśpieszą pracę. Nie ma sensu zmieniać oprogramowania, bo ktoś wypuścił enty program, który umożliwia robienie tego samego, skoro pracuje się już na znanym systemie.


Hondek

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:27

Kompletne i funkcjonalne oprogramowanie znajdziesz w Pakiecie Przedsiębiorcy. Mają m.in. programy fakturujące, księgowe i kadrowe. Z czystym sumieniem polecam, bo pracujemy na tych trzech i mamy bardzo usprawnioną pracę. Programy można pobrać ze strony producenta, tutaj m.in. Małą Księgowość https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


figlewiczczeslaw

Napisano 14 luty 2019 - 23:33

Zobacz sobie program https://www.rafsoft.net/. Na stronie znajduje jest demo to możesz sobie zobaczyć czy Ci będzie odpowiadał.


e-crypt

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:17

Do pełni polecam dyski oraz pendrive szyfrujące dane: https://allegro.pl/u...e-crypt?order=m


jene

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:40

Szanowni, zgadzam się w 100% co do tego, zeby testować wersje demo, to potrwa, wprowadzi lekkie zamieszanie, dlatego warto zrobic to na samym poczatku roku zeby nie przenosić wszystkiego miedzy programami. U mnie świetnie sprawdza sie aktualnie BizIn i mogę go z czystym sumieniem polecić dla kogoś kto lubi programy przeglądarkowo/mobilne i potrzebuje ułatwienia w prowadzeniu stanu magazynowego online. Ale oczywiście podtrzymując uważam, że każdy powinien sprawdzić i znaleźć coś dla siebie. 


markorei

Napisano 29 listopad 2018 - 12:55

Guest_Ania

To ja mogę podobnie stwierdzić;) Intuicyjność, funkcjonalność, przejrzystość, wysoka jakość wsparcia technicznego.

U nas sprawdził się rewelacyjnie program Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


Napisano 25 maj 2017 - 21:23

Ja w swojej pracy już na wielu programach pracowałam, zarówno na tych darmowych jak i na tych płatnych. Darmowych nawet nie będę komentować, bo nie ma czego... A co do tych płatnych cena nie zawsze szła w parze z jakością. Jak na razie najlepszym narzędziem jest dla mnie bizin - prosty w obsłudze, bogaty w opcjach, oszczędza dużo czasu, a chyba o to chodzi w programach - są do pomocy a nie do główkowania nad nimi.


TMK

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:19

Ktoś tu już wcześniej wspomniał o programach RESET2, ja z pewnością mogę się do tej opinii przychylić i polecić. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)