Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: program dla księgowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

hanzlov

Napisano 17 lipiec 2019 - 11:09

Jest wiele stron typu https://www.grafikoptymalny.pl/, które oferują różnego typu oprogramowanie. Moim zdaniem testować warto tylko te, które rozwiążą problem lub przyśpieszą pracę. Nie ma sensu zmieniać oprogramowania, bo ktoś wypuścił enty program, który umożliwia robienie tego samego, skoro pracuje się już na znanym systemie.


Hondek

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:27

Kompletne i funkcjonalne oprogramowanie znajdziesz w Pakiecie Przedsiębiorcy. Mają m.in. programy fakturujące, księgowe i kadrowe. Z czystym sumieniem polecam, bo pracujemy na tych trzech i mamy bardzo usprawnioną pracę. Programy można pobrać ze strony producenta, tutaj m.in. Małą Księgowość https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


figlewiczczeslaw

Napisano 14 luty 2019 - 23:33

Zobacz sobie program https://www.rafsoft.net/. Na stronie znajduje jest demo to możesz sobie zobaczyć czy Ci będzie odpowiadał.


e-crypt

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:17

Do pełni polecam dyski oraz pendrive szyfrujące dane: https://allegro.pl/u...e-crypt?order=m


jene

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:40

Szanowni, zgadzam się w 100% co do tego, zeby testować wersje demo, to potrwa, wprowadzi lekkie zamieszanie, dlatego warto zrobic to na samym poczatku roku zeby nie przenosić wszystkiego miedzy programami. U mnie świetnie sprawdza sie aktualnie BizIn i mogę go z czystym sumieniem polecić dla kogoś kto lubi programy przeglądarkowo/mobilne i potrzebuje ułatwienia w prowadzeniu stanu magazynowego online. Ale oczywiście podtrzymując uważam, że każdy powinien sprawdzić i znaleźć coś dla siebie. 


markorei

Napisano 29 listopad 2018 - 12:55

Guest_Ania

To ja mogę podobnie stwierdzić;) Intuicyjność, funkcjonalność, przejrzystość, wysoka jakość wsparcia technicznego.

U nas sprawdził się rewelacyjnie program Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


Napisano 25 maj 2017 - 21:23

Ja w swojej pracy już na wielu programach pracowałam, zarówno na tych darmowych jak i na tych płatnych. Darmowych nawet nie będę komentować, bo nie ma czego... A co do tych płatnych cena nie zawsze szła w parze z jakością. Jak na razie najlepszym narzędziem jest dla mnie bizin - prosty w obsłudze, bogaty w opcjach, oszczędza dużo czasu, a chyba o to chodzi w programach - są do pomocy a nie do główkowania nad nimi.


TMK

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:19

Ktoś tu już wcześniej wspomniał o programach RESET2, ja z pewnością mogę się do tej opinii przychylić i polecić. 


Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:07

Polecam Comarch Optima oraz rozszerzenie eSZOK BR by CTI z OCR. Optima z eSZOKiem oferuje kompleksową obsługę klientów jak i szybkie wprowadzanie pozycji do Rejestru VAT. 

 

można więcej doczytać na www.fabrykaoprogramowania.pl


Napisano 08 marzec 2017 - 20:35

Zapraszam do grupy na facebooku:  KSIĘGOWOŚĆ MOJA PASJA

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)