Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rekrutacja specjalistów z branży IT


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pepke

Napisano 26 luty 2018 - 11:58

Aktualnie jest z tym pewien problem. Z jednej strony jest bardzo duże zapotrzebowanie na specjalistów tego typu. Z drugiej strony niby informatyków jest wielu, jednak dużo z nich nie posiada odpowiedniej wiedzy. Tak więc wiele osób rezygnuje z zatrudnienia specjalisty na rzecz oustourcingu it który jest wygodniejszy. I w większości sytuacji tańszy:

http://dreamiteam.pl...outsourcing-it/

 

Polecam tutaj szczególnie kontakt z tą firmą ( mają w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie). 


cris02

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:14

U nas rekrutacje pracowników przeprowadza zewnętrzna firma, Grupa No Problem http://grupanoproblem.pl/. Wolimy zaufac specjalistom


Napisano 16 sierpień 2017 - 12:46

W mojej firmie tez jest duże zapotrzebowanie na pracowników z solidnym doświadczeniem  w IT. Zawsze można w takiej sytuacji skorzystać z pomocy  firmy headhunterskiej,  tak jak na tym blogu to pokazano pomorskie-praca.pl/jak-to-jest-byc-programista/. Poza  tym  tacy specjaliści jak np. programiści mają szanse na wynegocjowanie   dobrych pieniędzy, nie mówić o możliwości pracy  zdalnej. 
 

zarek

Napisano 10 sierpień 2017 - 10:12

Wiem że firma http://altimi.com/praca-it/java/poszukuje specjalistów, polecam sprawdzić ofertę. Z tego co wiem jestem obecna w Warszawie i Wrocławiu, ale ciągle się rozwija.


smuwpl

Napisano 25 lipiec 2017 - 22:49

Ja też szukam firmy która przygotuje dla mnie stronę internetową przedszkola we Wrocławiu. Zależy mi na firmie która byłaby z Wrocławia.

Jestem - Maślice - https://smuw.pl, proszę o wiadomość na bartosz@smuw.pl lub tel +48 787997898


smuwpl

Napisano 25 lipiec 2017 - 22:49

Jestem - Maślice - https://smuw.pl, proszę o wiadomość na bartosz@smuw.pl lub tel +48 787997898


zxcve4

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:49

Ja też szukam firmy która przygotuje dla mnie stronę internetową przedszkola we Wrocławiu. Zależy mi na firmie która byłaby z Wrocławia.


sikoraprzemyslaw

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:50

Moja firma, w której pracuje rekrutuje osoby do pracy w IT . Ona zatrudnia osoby o zróżnicowanych kompetencjach. Nie ważne czy są w danym temacie zaawansowani czy początkujący. Od ich wiedzy zależy jedynie poziom, z którego wystartują oraz jaki zakres zadań, zostanie im powierzony. 


lemoniad

Napisano 23 maj 2017 - 21:41

rekrutacja specjalistów z branży IT nie jest łatwa. Tym bardziej, że większość ekspertów już ma dobrze płatne prace. Dlatego warto zdecydować się na outsourcing IT (np. od Billennium http://billennium.pl/outsourcing/ - ja sobie bardzo chwalę). Oszczędzasz czas i pieniądze na cały proces rekrutacji, szkoleń itp. Już nie mówiąc o tym, że dzięki outsourcingowi z Billennium masz zapewnionego najlepszego specjalistę.

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:27

Jest może kilka dobrych firm zajmujących się rekrutacją IT na rynku polskim. My skożystaliśmy z usług TeamQuest.pl - poszło szybko i sprawnie.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)