Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak i gdzie szukać pracy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kamilos

Napisano 23 lipiec 2019 - 22:30

Tak jak poprzednik uważam, że dziś pracy należy szukać wyłącznie przez Internet. I tu wyróżniłbym niszowe portale tematyczne, dla przykładu jeżeli jesteś studentem lub absolwentem można skorzystać z ofert pracy na https://students.pl/oferty/praca/


aronr

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:48

Uważam, że pracy powinno się szukać przede wszystkim za pośrednictwem internetu, Na rynku nie brakuje portali internetowych, na których publikowane są ogłoszenia o pracę - prezentują się one mniej - więcej tak: https://www.aplikuj....o=/praca/krakow:-). Należy jednak pamiętać o tym, aby aplikować wyłącznie w te miejsca, gdzie spełniamy wymagania stawiane przez rekruterów.


patiks

Napisano 07 marzec 2019 - 09:11

Ludzie, korzystajcie z możliwości, jakie dają teraz agencje zatrudnienia. Przecież jeśli tylko komuś zależy na pracy, to coś znajdzie. Na rynku jest wiele opcji zatrudnienia, w różnych branżach. Jeśli ktoś tylko chce, to może dostać znakomite warunki. A czy to wykorzystacie, to już całkiem inna kwestia. Na pewno to dobry czas na szukanie o wiele lepszej pracy. Zatem?

Działajcie w tym kierunku. 


gruszkabarbara

Napisano 04 luty 2019 - 22:34

Zawsze warto popytac po znajomych :)


forted

Napisano 17 sierpień 2018 - 14:07

Przede wszystkim należy zacząć od dobrego przygotowania dokumentów aplikacyjnych takich jak CV, List Motywacyjny. Wiem, że nie każda osoba jest w stanie sama dobrze napisać chociażby CV, ale na szczeście są strony takie jak np. ta http://mojprogres.pl...rokach_post_718 , na której znajdzecie bardzo cenne porady dotyczące poprawności CV. Na pewno otrzymacie prace jeśli zastosujecie się do tych rad.


Napisano 21 marzec 2018 - 21:11

najlepiej w internecie. ja osobiście mogę polecić jobuj.pl


fashion.victim

Napisano 08 marzec 2018 - 08:45

Na pewno szukać pracy należy aktywnie, to znaczy przeglądać oferty, pytać się, rozglądać, a także dobrze się do tego przygotować. Dobre CV, może jakieś dodatkowe kursu - wszystko to, co może sprawić, że pracodawca nas zauważy. No i w internecie najłatwiej jest szukać ofert, a na takich serwisach ogłoszeniowych: https://praca.money.pl/ z pewnością tego nie brakuje. Trzeba przeglądać, szukać, sprawdzać i tak dalej. Samo nic nie przyjdzie.


cris02

Napisano 05 styczeń 2018 - 11:59

Im więcej się doświadczenia w trakcie studiów zdobędzie tym potem o pracę łatwiej, więc warto myśleć o tym dostatecznie wcześnie, na work nad travel fajnie chociażby jechać z https://www.campamerica.pl/ bo nie dość, że ma się wakacje życia, to doświadczenie się zdobywa, które w CV super wygląda


patiks

Napisano 04 styczeń 2018 - 09:03

Agencja pracy Euro Kadra.

Zatrudnienie dostajecie z dnia na dzień, na dobrych warunkach.

Kwestia taka, jak to będzie wyglądać dalej, ale aktualnie dostaniecie pracę z taką samą stawką co bezpośredni pracownik i szybko przejdziecie na bezpośrednie zatrudnienie. 

Firmy po prostu potrzebują pracowników! 


luke45

Napisano 03 listopad 2017 - 13:21

Większość osób szuka przez Internet, na portalach typu pracuj.pl.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)