Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dress code dla mężczyzn


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aronr

Napisano 11 styczeń 2021 - 15:49

Każda firma ma tak naprawdę swój przyjęty dress code i w takim stopniu jako pracownicy musimy się do niego dostosować. Osobiście jestem zwolennikiem luźnej elegancji zarówno w męskiej modzie jak i damskiej, koszula do jeansów zawsze pasuje i można taką stylizację dodatkami przemienić szybko w bardziej elegancką bądź bardziej na luzie. W wielu miejscach taki strój jest ogólnie akceptowany.


summersad

Napisano 24 listopad 2020 - 12:26

Na pewno każdy mężczyzna, który docenia elegancki styl ubioru, postawić na coś naprawdę dopasowanego i spełniającego pewnego rodzaju normy. Dlatego jeśli szukasz czegoś naprawdę ciekawego i wyjątkowego zerknij na ten https://www.brytyjka...25-id-1971.html i postaw na jakość i wygląd, który spełni Twoje oczekiwania. 


pomocna

Napisano 20 listopad 2020 - 23:33

U nas w firmie zawsze panowie muszą mieć koszule. Nie jest ważny kolor, może być bardziej sportowa do jeansów ale koszula. Tak zalecił szef i nie powiem wszyscy się trzymają. Ale szczerze to w w koszuli z dobrego materiału nawet w upały jest chłodno, do tego wygląda facet o wiele lepiej od razu http://www.radiopik....-gdy-jest-uszyt. I nie ma znaczenia czy ma kontakt z klientem czy też nie. 


PawluM

Napisano 16 styczeń 2020 - 09:56

Na przestrzeni lat to na pewno się zmienia. Teraz panowie ubierają się elegancko, ale wdrażają jakieś kontrastowe dodatki jak np. kolorowe skarpetki. Macie może takie w swojej szafie? Sprawdźcie sobie propozycje od sklepu internetowego https://koloroweskar...t-gift-box.html Na pewno coś ciekawego znajdziecie tu dla siebie.


luke45

Napisano 09 lipiec 2019 - 08:52

Wśród mężczyzn obowiązkowe są oczywiście koszule na spinki. Byle tylko te dodatki wybrać rozważnie. Na http://gentlemens.pl...i-do-mankietow/ jest kilka wskazówek jak dobierać spinki do mankietów.


mari8

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:29

To przede wszystkim idealnie dopasowany i dobrany garnitur, który świetnie leży i układa się. To także modna koszula męska, która wpasowuje się w obecne trendy i potrzeby. Postaw na https://dastan.pl/  który w swoim asortymencie ma bogatą linię wielu rzeczy z wysokiej jakości materiałów. Sprawdź ich koniecznie i dowiedz się więcej o ich firmie. 


Napisano 05 maj 2019 - 13:14

za każdym razem kiedy potrzebuje nowego garnituru to udaję się do jednego z salonów Roland Moda Męska. Tam zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo i dobre jakościowo garnitury.

Admin Kadry

Napisano 03 lipiec 2014 - 23:04

Męski dress code - czyli jak powinien wyglądać mężczyzna sukcesu.

Powrót do artykułu: Dress code dla mężczyzn

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)