Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jednorazowe odszkodowanie dla pracownika za wypadek przy pracy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:11

Niektórzy pracodawcy w ogóle nie dbają o bezpieczeństwo pracowników, mój też taki był. Na szczęście zgłosiłem się do advoco.pl, dzięki którym uzyskałem odszkodowanie. Nie jest łatwo trafić na dobrą kancelarię w gąszczu warszawskich prawników, dlatego szczerze ich polecam.

Napisano 04 lipiec 2019 - 07:45

W zeszłym roku miałam dość poważny wypadek, który kosztował mnie sporo zdrowia i pieniędzy. Zostało mi zaproponowane odszkodowanie, jednakże było śmiesznie małe. Nie byłoby w stanie zrekompensować kwoty, jaką zainwestowałam w siebie. Postanowiłam zwrócić się z tym do osób z doświadczeniem w takich sprawach i się odwołać. Trafiłam do Advoco.pl i udało się uzyskać większą kwotę.

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:42

Ja uzyskałem odszkodowanie przy pomocy kancelarii dubielsawinda.pl. Już bałem się, że nie odzyskam nic, a wypadek wyłączył mnie z pracy na długie miesiące, jako że jestem trenerem, połamany niespecjalnie mogłem prowadzić treningi. Nie można ryzykować z walki o sibie.

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:37

Miałam poważny wypadek w pracy z powodu zaniedbania pracodawcy. Po wszystkim mnie zwolniono zaraz po przywróceniu po urlopie z powodu uszkodzenia ciała w wyniku wypadku. Nie otrzymałam nawet żadnego odszkodowania! Zgłosiłam się od razu do kancelarii poleconej przez przyjaciółkę dubielsawinda.pl. Nie chciałam powrócić do pracy, uzyskałam za to całkiem przyzwoite odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Ela Mikołajczak

Napisano 31 październik 2018 - 15:09

Jeśli wypadek był poza granicami Polski, są osoby i firmy które zajmują się sprawami Polaków za granicą. Polecam pana Łukasza Kaźmierczaka:

https://www.facebook...52355745596476/


Napisano 28 październik 2018 - 13:31

witam paredni temu mialm wypadek w niemczech spadlem z rusztowania i zlamalek lekotke stawu skokowego ,zerwame wiazadla krzyzowego i srubowane kolano ile jest wyplacane odszkodowanie

Sprawa dotyczy Niemiec czy Polski? Jeśli Niemiec, to nie odpowiemy, bo jesteś na forum prawnym polskim. Jeśli będziesz starał się o odszkodowanie w Polsce, to lekarz na komisji w ZUS określi Ci procentowy uszczerbek na zdrowiu i za każdy procent dostaniesz odpowiednią kwotę? Jaka to kwota, masz dokładnie napisane w artykule powyżej, wystarczy przeczytać.

Napisano 28 październik 2018 - 08:29

witam paredni temu mialm wypadek w niemczech spadlem z rusztowania i zlamalek lekotke stawu skokowego ,zerwame wiazadla krzyzowego i srubowane kolano ile jest wyplacane odszkodowanie

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:54

AA

Napisano 29 wrzesień 2016 - 16:48

to jest chyba jakiś żart i kpina, płacić przymusowo z.a.s.r.a.n.y zus złodziejski za jednorazowe 600zł za długotrwały uszczerbek na zdrowiu, złodziejskie nasienia państwowe, krótkotrwały 6 miesięcy co to k.u.r.w.a ma być? jak ktoś się będzie leczył przez 4 miesiące a będzie cały połamany z rokowaniem poprawy to h.u.j.a dostanie, nic się nie należy? przepisy z uwzględnieniem kradzieży państwowej żeby złodzieje wyszli na swoim

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:54

Miałem jedną sytuację prawną w Austrii, bo zlecałem konkretną transakcję na tamtejszym rynku nieruchomości, łącznie z dopełnieniem wszystkich formalności prawnych. Poszukiwałem mieszkania pod inwestycję długoterminową. Z prawa nieruchomości pomógł mi tomaszklimek.com. Adwokat – Polak, który pracuje w Austrii, więc od razu można się ze wszystkim dogadać. Zadbał nie tylko o zakup wybranej nieruchomości, ale też do tej pory pomaga mi przy wynajmowaniu :) Tam są spore różnice w prawie nieruchomości, więc samodzielnie lepiej nie wchodzić :P

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)