Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy pracownica ma prawo do zasiłku opieku...


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:46

Se poszukaj, jelenia szukasz?

Napisano 25 czerwiec 2019 - 19:47

Proszę o rozwinięcie kwestii Babci i Dziadka, która tutaj jest przytoczono. Babcia oraz dziadek nie są opiekunami prawnymi, nie mają do dziecka żadnych praw. Poza tym, mogą mieszkać pod tym samym adresem, np. na innym poziomie i po prostu nie chcieć opiekować się dzieckiem. Proszę uprzejmie o rozwinięcie tej kwestii i przytoczenie konkretnych przepisów i dotychczasowych wyroków sądowych..

Napisano 04 październik 2011 - 14:25

oczywiście,że tak

Napisano 04 październik 2011 - 13:59

z art. 188- tak, to uprawnienie pracownicze

Napisano 04 październik 2011 - 13:57

Pracownik poprosił o drugi dzień opieki nad dzieckiem. Czy przysługuje mu wolne na dziecko gdy jego żona nie pracuje zawodowo?

Admin Kadry

Napisano 04 październik 2011 - 13:57

Jednej z naszych pracownic rozchorowało się 5-letnie dziecko. Pediatra wypisał jej zwolnienie, ale mam wątpliwości, czy może ona korzystać z opieki na tej podstawie. W okresie objętym zwolnieniem lekarskim na dziecko mąż tej pracownicy – ojciec chorego dziecka nie pracuje, gdyż przebywa na poszpitalnym zwolnieniu lekarskim. Czy pracownica może korzystać ze zwolnienia na dziecko, jeśli mąż nie pracuje i przebywa w domu? Powrót do artykułu: Czy pracownica ma prawo do zasiłku opiekuńczego na dziecko, jeśli jej mąż przebywa na zwolnieniu lekarskim

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)