Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Przejście na emeryturę zależne od lat p...


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano wczoraj, 11:57

Emerytura dla wszystkich grup zawodowych po 35/40 latach pracy powinna być do wyboru.Jeśli ktoś chce niech pracuje.Wybór powinien być dla każdej grupy zawodowej!!!Po 35/40 latach pracy to już zmęczenie,choroby,wypalenie w każdej GRUPIE zawodowej!!!!!Młodzi czekają na etaty!!!Emerytura bez możliwości dorabiania powinna być dla nas spracowanych,zmęczonych!!!!!Dajcie nam odpocząć przed śmiercią!!!!!Kto ma siły ,zdrowie niech pracuje ale dajcie nam ten wybór!!!

Napisano 10 wrzesień 2019 - 05:27

Górnik przepracuje 25 lat a pozostali nawet 45 a po 2 latach umierają na czyje emerytury nas nie stać? Chyba na te które są wypłacane górnikom przez 20 lat bo pracując 40 lat i tak nawet połowy nie dostanę emerytury górniczej.

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:58

A kiedy w koncu zajnteresuja sie tymi ludzimi co duzo przepracowali zeby mogli przesc na emeryture po latach pracy

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:52

Życzę Pani Kochan aby żyła 83 lata wg statystki lub dłużejl

 


Patrząc po rodzinie to min. 90, a większość, nawet ci fizyczni pracowali prawie do 70, wyjątki (i to fizycznie!) powyżej. Może dlatego mam długowieczną rodzinę - uczciwie całe życie pracują i nie jęczą, że im się należy, bo ta a a cy zmęczeni. A nie postkomuna, której się robić nie chce, bo się nauczyli, że czy się stoi czy się leży i można żyć na kredyt przyszłych pokoleń.


Napisano 05 wrzesień 2019 - 07:30

Życzę Pani Kochan aby żyła 83 lata wg statystki lub dłużejl

Napisano 03 wrzesień 2019 - 10:50

 my mamy wypracowane pieniadze na nasze emerytury

 


Ty se dziadku realnie policz ile odłożyłeś, a potem bajki wnukom idź opowiadaj, jakie to na emeryturę kokosy masz nazbierane.

 

My musimy odkładać dodatkowo w PPK, okradną nas z części pieniędzy z OFE, bo wam się należy i nasze przejadać będziecie. Wy na emeryturę wcześniej, a my tyrać do 70, bo z naszych paść się macie zamiar.


Napisano 03 wrzesień 2019 - 10:40

Chcialam bym juz posc bo mam przepracowane 36 lat pracy i wychowalam a ze zachorowalam to szef mie zwolnil i zostalam bezniczego a u tego przepracowalam 14 lat ponad i mialam na stale tak potraktowali pracownika ktory zasowa jak durny sie nie oszczedza a jak zachoruje to sie nic nie nalezy

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:08

Co się dzieje w kwestii emerytur stażowych? Mam już dość po przepracowaniu 37 lat, mam 57 lat. Widzę, że wszystko należy się nierobom, ciągle coś dostają, a robolom - figa z makiem. Czemu nas tak oszukują? Miały być emerytury stażowe i co i wielkie G.

Napisano 10 sierpień 2019 - 10:37

jakie wczesniejsze emerytury???? człowieku !!!!!!TY pewnie tylu lat zycia nie masz co my mamy wypracowane..jak przepracujesz chociaż mimimum wymagane to dopiero możesz cokolwiek wiedziec i wypowiadać sie....i to pewnie nie bedzie już w takim tonie ..........też bedziesz starym leniem bo młodym jak z tekstu wynika juz jesteś.......przykre to my mamy wypracowane pieniadze na nasze emerytury a TY musisz pracować na swoją i nikt nikogo nie okrada dla wiadomosci autora tak było i jest i bedzie tak działa każde panstwo czy sie to podoba autorowi czy nie.....

Napisano 08 sierpień 2019 - 10:18

czekaja Polacy którzy już nie maja sil ani zdrowia.....

 


Ta, nam młodym każą dodatkowo oszczędzać, bo ZUS ledwie zipie, a starym leniom będą dawać wcześniej emerytury - niedoczekanie. Nie ma zgody na okradanie młodszych pokoleń.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)