Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak dokładnie sprawdzić samochód przed zakupem?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 25 marzec 2020 - 20:42

To bardzo dobre pytanie! Z pewnością zadaje je sobie każdy, kto chce kupić samochód. Ja też niedawno oglądałam różne auta by wybrać to jedno jedyne dla siebie :) Nie znam się za bardzo na samochodach, dlatego tym bardziej cenne były dla mnie wszystkie rady. Najbardziej pomógł mi artykuł, który znalazłam na https://www.autoredu...zy-zakupie-auta :) Podali i opisali tam naprawdę świetne rady, dzięki którym wiedziałam na co zwracać uwagę przy zakupie auta. No i udało mi się wybrać naprawdę ekstra samochód!


dzaccerini

Napisano 25 luty 2020 - 17:27

Katalizator to nie jest tanie usterka do naprawy. Na częściach nie ma co oszczędzać

 

Czasem jednak warto trochę przyoszczędzić ;) w zależności oczywiśćie od potrzeb, od wymagań i od przeznaczenia samochodu.


stalowiec23

Napisano 14 luty 2020 - 05:36

Witam

Potrzebuje Waszej porady, a mianowicie jak sprawdzić samochód przed samym zakupem jeśli jest w dużej odległości od naszego miejsca zamieszkania, komu to zlecacie i w jakich cenach się to kształtuje?

 

Początkowo sprawdzasz VIN. Jak wszystko jest w porządku, to następnie radzę zabrać auto na gruntowny przegląd do mechanika. Niestety większości rzeczy nie da się sprawdzić gołym okiem, czy podczas jazdy próbnej. Na samochodach trochę się znam, a mimo to przed zakupem zawsze zawożę do mojego mechanika http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ Sprawdzają wszystkie marki.


Scotlander

Napisano 22 styczeń 2020 - 13:56

Katalizator to nie jest tanie usterka do naprawy. Na częściach nie ma co oszczędzać


Salvatore Conte

Napisano 22 styczeń 2020 - 13:52

Warto do tego wykorzystać stację diagnostyczną. Przed obejrzeniem pojazdu warto też jednak zorientować się, z jakimi na ogół usterkami w samochodach można się spotkać https://www.kataliza...ego/#more-72435.

 

^_^


rei

Napisano 28 grudzień 2019 - 20:13

Ja myślę, że najpierw trzeba przeglądnąć sobie dokładnie ogłoszenia motoryzacja , każdy pojazd dokładnie przeanalizować sobie. Sprawdzić co piszą w opisie - jaka jest ich specyfika, parametry, czy są jakieś uszkodzenia. A ja już coś naprawdę nam wpadnie w oko możemy zabrać ze sobą mechanika i on wraz z nami dokona konkretnych oględzin. Wtedy będziecie mieć największą pewność co do danego pojazdu.


Torcik66

Napisano 20 grudzień 2019 - 17:30

W takim razie bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi i chyba także skorzystam, jednak jeszcze trochę sprawdzę na ich stronie jak to działa oraz w jakich cenach są pakiety. 


Wojtek541

Napisano 20 grudzień 2019 - 16:49

Ciekawa opcja i słyszałem o tym od mojego znajomego, bo również korzystał kilka miesięcy temu jak kupował nowego busa do firmy i także ich polecał. Podobno działają sprawnie i do tego bardzo dokładnie, więc też wolałbym pójść w tym kierunku niż marnować czas i energię samodzielnie tym bardziej że sam nie do końca się znam. 


JarekDon

Napisano 20 grudzień 2019 - 16:09

Jestem podobnego zdania co poprzednik, jeśli nie jesteś znawcą tematu motoryzacji i potrzebujesz konkretnej pomocy to jestem zdecydowanie za! Robią to na co dzień w Autotesto i doskonale wiedzą na co trzeba zwrócić uwagę oraz przygotują Ci konkretny raport czy warto na niego postawić i na czym można jeszcze ponegocjować cenę. 


Torcik66

Napisano 20 grudzień 2019 - 16:05

:)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)