Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Turnus rehabilitacyjny, co myślicie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Arystokratka

Napisano 18 listopad 2019 - 13:23

Można spróbować załatwić sobie miejsce w sanatorium, tutaj jest opisane, jak się do tego zabrać. Myślę, że każdemu taki wyjazd jest potrzebny, dla podreperowania zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.


michalwu

Napisano 02 lipiec 2019 - 11:18

To fajna rzecz, przede wszystkim wybór miejsca jest istotny. Warto by było to miejsce gdzie jest spokojnie, a hotel miał dobrą lokalizację ;)


Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:42

Ja byłam już na 2 turnusach w Centrum Rehabilitacyjnym Obok Lasu. Mają bardzo dobrych specjalistów, którzy potrafią postawić człowieka na nogi. Kadra młoda, ale widać, że chętna do pracy. W dobrej atmosferze zabiegi zawsze są bardziej przyjemne. Ale samo otoczenie też jest piękne. Zielono i jest gdzie pospacerować. Miła odmiana dla typowego mieszczucha jak ja 


jozekpole

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:58

Zdecydowanie jest to dobry pomysł. W tamtym roku wysłaliśmy naszą mamę na taki turnus do Goplany w Świeradowie Zdroju. Też z bólami kręgosłupa i po 3 tygodniach intensywnej kuracji, kąpieli i pracy z fizjoterapeutami wróciła jak inny człowiek.


fashion.victim

Napisano 06 czerwiec 2019 - 07:14

To poszukaj w sieci, albo pójść do ortopedy i rozpytaj go.


Dulbeb

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:47

Jak dla mnie są to przydatne sugestie. Zdecydowanie można na nich polegać.


Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:35

Ośrodek obok lasu sprawdz. grębiszew. ja tam byłam ostatnio na turnusie i bardzo mi to pomoglo. a jak siedzisz caly czas w biurze to dobrze ci to zrobi, bo okolica jest zielona. glowa tez ci odpocznie. trzymaj sie kochana. pozdrawiam. 


Napisano 29 maj 2019 - 08:50

Mam już takie bóle kręgosłupa, że ledwo wytrzymuję. Poszukuję prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego, najlepiej w okolicach Warszawy. Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie oferują kompleksową opiekę? Chciałabym wyjechać tam na ok tydzień i po prostu się zregenerować. 20 lat w biurze robi swoje. Mam 45 lat i czuję się jak kaleka. Liczę na Waszą pomoc. Dziękuję. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)