Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: przedszkole


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Monkey_Funcky

Napisano 05 sierpień 2020 - 08:36

Przedszkole to nie wszystko. To od rodziców zależy również rozwój dziecka, zwłaszcza jeśli wykazuje zainteresowanie daną dziedziną. Warto je w tym wspierać i pielęgnować zdobywane umiejętności. Dlatego warto zapisać malucha na zajęcia dodatkowe, których propozycje znajdziecie tu https://italiadesign...lnym-co-wybrac/. Dowiecie się również, dlaczego jest to takie ważne i jak takie zajęcia mogą pomóc dziecku w przyszłości.


patiks

Napisano 24 czerwiec 2020 - 08:49

Sprawdzone miejsce w Częstochowie - https://przedszkolesowa.pl/

Z własnym podwórkiem, placem zabaw, własną kuchnią, językowe, z bogatym programem i wieloma gośćmi.

Tam po prostu naprawdę dużo się dzieje i nie ma nudy. 


Napisano 24 maj 2020 - 20:27

W Warszawie na Mokotowie dobre przedszkole to Miś Koala miskoala.edu.pl na Cybernetyki. Spodoba wam się tam bo maja fajny program nauczania, małe grupy dzieci  i świetne opiekunki. To przedszkole dwujęzyczne, z językiem angielskim a oswojenie sie z językiem od małego dużo daje. Ogółem jest to super placówka, nasza mała uwielbia tam chodzić i to moim zdaniem najlepsza rekomendacja.


ectatend

Napisano 22 maj 2020 - 11:16

Moje dzieci chodzą do https://malyswiat.pl/ i są zachwycone :) Prowadzą tam bardzo ciekawe zajęcia dla każdego dziecka.


aniolek

Napisano 23 marzec 2020 - 11:28

Stwierdziłam, że również ja dorzucę troszkę informacji otóż dla każdej matki odpowiedni rozwój dzieci jest priorytetem. Powiem Wam, że mi bardzo przypadł do gustu ten blog o dzieciach: https://alamama.pl/ - natrafiłam na niego z polecenia mojej szwagierki i od tamtego czasu regularnie sobie tam zaglądam. Interesujące, konkretne wpisy, które mogą się przydać na co dzień :)


Napisano 24 luty 2020 - 17:00

Nasze dziecko chodzi do prywatnego przedszkola Wielka Przygoda w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona, że na to przedszkole się zdecydowaliśmy, bo to przedszkole z fantastycznym programem, dobrą kadrą i ciekawymi zajęciami popołudniowymi. Do tego sporo spacerów, wycieczek, przebywania na świeżym powietrzu. Nasz synek uwielbia tam chodzić.


wicehrabia

Napisano 31 styczeń 2020 - 14:14

No i spoko.


Napisano 20 styczeń 2020 - 18:49

My chodzimy od września do Fun&Play w Tarnowie i bardzo fajnie się nam sprawdza. Ponieważ córka nie dostała się do publicznej placówki, do tej zapisaliśmy ją z racji na bliskość do domu i nie żałujemy :)


adamela

Napisano 25 październik 2019 - 06:07

Moje dzieci chodza do przedszkola katolickiego Albercik - http://przedszkolealbercik.com.pl/  I jestem zadowolona, tez mają super sale, ogromny ogródek plac zabaw i doskonała opieke :) a czesne nie jest wysokie


Andela

Napisano 26 wrzesień 2019 - 22:27

Dość długo szukałam dobrego przedszkola, w którym będę mogła wybrać dla córci dietę bezmięsną. To nie jest tak, że nie je mięsa wcale, jednak staram się je ograniczać i dlatego zależało mi na tym, żeby w przedszkolu jedzenie dostarczał np. catering AlmaVerde https://www.almaverde.pl bo wiem, że oni gotują zdrowo, z najwyższej jakości składników. Na szczęście się udało :) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)