Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Katering dietetyczny w Warszawie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

walczakmalwina

Napisano 18 wrzesień 2018 - 08:26

Według mnie takie catering nie zawsze jest dobrym pomysłem. Może warto rozważyć inną opcję, na przykład pójście do dietetyka? Ja chodzę do pani dietetyk http://pracowniadietetyki.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Efekty były widać bardzo szybko. Również zastanawiałam się nad cateringiem, ale w mojej sytuacji dużo bardziej sprawdził się dietetyk. 


luke45

Napisano 28 sierpień 2018 - 08:19

W Warszawie niestety taki catering sporo kosztuje.


michalwu

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:40

Ja jedzenie ostatnio kupuję w Piotrze i Pawle: https://www.e-piotri...goria/nabial/21. Bardzo fajnej jakości produkty, trochę byłem zaskoczony, bo rzadko tam chodziłem, ale teraz praktycznie zawsze chodzę tam po jedzenie ;)


gruszkabarbara

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:43

Naciaganie na kase,...


RobertiPatrycja

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:31

Muszę pochwalić ekipę z portalu https://www.wygodnadieta.pl/jeśli chodzi o pudełka. Oni obsługują sporo większych miast, w tym oczywiście są też w Wawce. Pełen pakiet posiłków dostaję codziennie rano , mają różne opcje przez co jedzenie się nie nudz


kazik-kazik

Napisano 10 lipiec 2018 - 21:38

przez miesiąc zamawiałem catering https://fitandeat.pl/i mi podpasował. Nie kontynuowałem w tym miesiącu zamówienia bo wyjeżdżam na wakacje na 2 tygodnie ale pewnie po powrocie wrócę do nich :) bardzo dobre jedzenie i różnorodne posiłki co dla mnie było kluczowe, bo szybko się nudzę


Napisano 28 czerwiec 2018 - 12:12

Według mnie godną uwagi firmą jest mniam mniam catering. Korzystałam z ich usług bardzo długo, niestety zrezygnowałam ale tylko przez przeprowadzkę ;). Duży wybór diet, smacznych, zbilansowanych. Przede wszystkim dania się nie powtarzają, jak już to bardzo rzadko. ;)


Nobody

Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:41

Na taki catering nie może sobie pozwolić jednak każdy. +/- 1500 złotych miesięcznie za jedną osobę, to całkiem sporo.


Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:34

Mniam mniam catering jest bardzo smaczny.. teraz jak jest okres letni a za oknem +30 stopni to codziennie dostaje lekkie, pełne warzyw i owoców posiłki co bardzo mi odpowiada bo nie byłabym w stanie zmusić się i zjeść coś tłustego BLE. Poza tym widać, że posiłki są bardzo dopieszczone i przygotowują je ludzie z pasją, którym zależy na klientach. 


Soldier

Napisano 18 czerwiec 2018 - 13:17

W moim przypadku również sprawdził się catering Wygodnej Diety. Ja stosuję ich catering wegetariański (https://www.wygodnad...a_wegetarianska) i jest naprawdę ok. Nie spodziewałem się, że pozbawione mięsa posiłki mogą być tak smaczne i zróżnicowane. ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)