Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Katering dietetyczny w Warszawie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 01 grudzień 2018 - 19:40

Polecam Ci spróbować kuchnie P. Gesslera w cateringu Warszawski dzień - zakochasz się na wejściu! Przepyszne smaki dzieciństwa mi się przypominają, gdy konsumuję ich potrawy! Wyborne! Smakowite! Cudowne!


Napisano 01 grudzień 2018 - 19:31

Wydaje mi się, że można fajnie zainwestować w catering Mateusza Gesslera, tj. Warszawski dzień. Fajna firma, mają to logo z syrenką. Ja już mam od dwóch tygodni ich posiłki i są bardzo smaczne. Kolorowe, pachnące, widać że robione dopiero co.


Napisano 23 listopad 2018 - 11:18

Warto wziąć pod uwagę stosunkowo młody warszawski catering czyli Warszawski dzień. Dieta smaczna, dość zróżnicowana i na pewno nie jest jakaś straszliwie droga za co należy się olbrzymi plus. Ja jestem zadowolona/.


Napisano 22 listopad 2018 - 20:26

 Ja od kilku miesięcy jestem na diecie pudełkowej od mniammniamcatering.pl Mają super ceny i baardzo dobre posiłki. Miałam dużo wątpliwości, ale na szczęście obawy się nie potwierdziły :D Ja akurat jestem na standardowej diecie, ale mają też wegańską, wegetariańską i bezglutenową.


walczakmalwina

Napisano 18 wrzesień 2018 - 08:26

Według mnie takie catering nie zawsze jest dobrym pomysłem. Może warto rozważyć inną opcję, na przykład pójście do dietetyka? Ja chodzę do pani dietetyk http://pracowniadietetyki.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Efekty były widać bardzo szybko. Również zastanawiałam się nad cateringiem, ale w mojej sytuacji dużo bardziej sprawdził się dietetyk. 


luke45

Napisano 28 sierpień 2018 - 08:19

W Warszawie niestety taki catering sporo kosztuje.


michalwu

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:40

Ja jedzenie ostatnio kupuję w Piotrze i Pawle: https://www.e-piotri...goria/nabial/21. Bardzo fajnej jakości produkty, trochę byłem zaskoczony, bo rzadko tam chodziłem, ale teraz praktycznie zawsze chodzę tam po jedzenie ;)


gruszkabarbara

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:43

Naciaganie na kase,...


RobertiPatrycja

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:31

Muszę pochwalić ekipę z portalu https://www.wygodnadieta.pl/jeśli chodzi o pudełka. Oni obsługują sporo większych miast, w tym oczywiście są też w Wawce. Pełen pakiet posiłków dostaję codziennie rano , mają różne opcje przez co jedzenie się nie nudz


kazik-kazik

Napisano 10 lipiec 2018 - 21:38

przez miesiąc zamawiałem catering https://fitandeat.pl/i mi podpasował. Nie kontynuowałem w tym miesiącu zamówienia bo wyjeżdżam na wakacje na 2 tygodnie ale pewnie po powrocie wrócę do nich :) bardzo dobre jedzenie i różnorodne posiłki co dla mnie było kluczowe, bo szybko się nudzę


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)