Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Katering dietetyczny w Warszawie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Caryk88

Napisano 22 marzec 2021 - 10:23

Mnie znajomy z pracy dał kontakt do www.bonappefit.pl i też z ich oferty skorzystałem. Klasyczna dieta, mniej niż 40 złotych a mam spokój i posiłki na cały dzień. Dla mnie wygoda, bo gotować nie lubię, poza tym człowiek ciągle w pracy wiec też nie ma na to czasu a tutaj mam posiłki dostarczone i super.


kozlowskiczeslaw1

Napisano 28 styczeń 2021 - 11:59

Może zamiast cateringu lepiej zadbać o zdrowe produkty z dostawą do domu? Jeśli ktoś szuka takiej usługi, zdecydowanie warto sprawdzić sklep https://swiezadostawa.com.pl/. Wiele zdrowych produktów w bardzo dobrej cenie.


rei

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:19

Nie powiem, bo taka dieta ma sens. Nie trzeba myśleć, czy nasze jedzenie jest wartościowe, odpowiedni ma zapas energetyczny etc. Warto jeszcze poczytać sobie takie poradniki, jak: https://dietly.pl/bl...drowie-po-mesku  skoro chcecie wiedzieć jak zadbać najlepiej o swoje zdrowie.


monikaz1991

Napisano 21 listopad 2020 - 17:20

Jeżeli chodzi o catering dietetyczny Warszawa to najlepiej przemówiła do mnie firma Heroes Diet po wielu niefortunnych wtopach z dietą pudełkową. Mają smaczne jedzenie, wieczorne dostawy są potwierdzane SMS'em. I wszystkie posiłki są fajnie opisane, stąd też wiem ile jakich składników odżywczych mogę się spodziewać w zestawie.


Wojtek541

Napisano 16 październik 2020 - 07:29

Jeżeli szukasz dobrego cateringu dla siebie w Warszawie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Sport-Food https://www.sportfoo...dietetyczny-108 z którego korzystam już od dłuższego czasu i jestem jak najbardziej zadowolony. Ceny dość racjonalne, do tego wartości odżywcze policzone przez dietetyka i dostawa zawsze na czas pod drzwi. Ja osobiście się nie zawiodłem i na pewno nadal będę z niego korzystał, bo to jednocześnie duża wygoda dla mnie i mam więcej czasu na rozwijanie siebie, sport, czy spotkania ze znajomymi. No i przez cały dzień nie chodzę głodny :)


dzasta

Napisano 01 październik 2020 - 07:59

a powiedzcie mi tak szczerze, udało Wam się coś zrzucić? :)

Myślę nad takim cateringiem.

A zamawiał ktoś może https://powermeal.pl...yczny/warszawa/ ?? :) Z góry dzięki za odpowiedź

Chcę spróbować z testowym zamówieniem gdzieś i sprawdzić, czy w ogóle będzie mi smakowało :)


mari8

Napisano 21 wrzesień 2020 - 16:51

Niekiedy katering dietetyczny nie jest wskazany. Przy cukrzycy trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o tego typu propozycje. Warto tworzyć samemu wszelkie posiłki, a gdy przyjdzie ochota na słodkie, pomyśleć o takich kwestiach jak słodycze bez cukru i zadbać o siebie jeszcze lepiej!


mleszczak

Napisano 21 lipiec 2020 - 14:55

Katering dietetyczny to dobre rozwiązanie, moim zdaniem to dużo wygodniejsze niż gotowanie samemu na które traci się wiele czasu. Tutaj http://www.fitnessst...ng-dietetyczny/macie na ten temat też artykuł, polecam poczytać bo są tam wymienione plusy takiego rozwiązania.


patiks

Napisano 24 kwiecień 2020 - 12:47

Namiary - https://hfood.pl/

Jakość produktów sprawdzona, wszystko z fajnej półki Wybierasz rodzaj diety, ilość kalorii. Jedzenie można też zamawiać na weekend. Tak jest wygodnie. Samemu nie da się systematycznie ogarnąć tematu - gotowanie to jedno, a szukanie produktów to inna sprawa. No może jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu, to jeszcze, a w innych przypadkach... Ciężko...


aniolek

Napisano 22 marzec 2020 - 22:08

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z cateringu dietetycznego i powiem Wam, że ja również jestem w trakcie takiej diety pudełkowej. Z polecenia znajomej natrafiłam nas stronę: https://easydiet.pl/ to firma z wieloletnim doświadczeniem. Ich posiłki są naprawdę dopracowane, smaczne i po prostu różne co na diecie ma ogromne znaczenie :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)