Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Coaching


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mariusz86

Napisano 18 czerwiec 2019 - 16:24

Ja nie jestem do konca przekonany co do tych wszystkich coachingow.


Kryspin90

Napisano 14 czerwiec 2019 - 20:27

Profesjonalny coaching wellness oparty na metodzie Wellness Mapping 360° dr Michaela Arloskiego można znaleźć u www.wellnessinstitute.pl. Pracują tam wyjątkowi specjaliści z pasją. Warto do nich zajrzeć.


kolorowazelka

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:38

Jeszcze nie ale z przyjemnością korzystam.


Pawel12345

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:50

Dzień Dobry, nazywam się Paweł Rzepka. Przeprowadzam badania do pracy magisterskiej na temat potrzeby coachingu w miastach. Serdecznie proszę zainteresowanych o wypełnienie ankiety ( ankieta ABC, maksymalnie krótka - około 2 minut). Bardzo dziękuję każdemu kto zechce mi pomóc

 

Poniżej link do ankiety

 

https://goo.gl/forms/LyZ0n4ZL5neg9PGC2


karel

Napisano 10 grudzień 2018 - 11:01

czytanie książek nie jest głupie i osobiście też to praktykuję ale postanowiłam również skorzystać z pomocy coacha, który się na tym zna i zobaczyć jak on to wszystko widzi - wybrałam Olę Łomzik i ciesze się że to zrobiłam gdyż jest ona nie dość, że wspaniałą osobą to również pomogła mi znaleźć w sobie potencjał i nauczyła mnie przekształcać problemy w cele dzięki czemu zmieniłam prace i znalazłam coś co mnie cieszy - teraz jestem zadowolona z tego co robię i czerpię z tego przyjemność jak również brnę dalej do swoich celow i sie nie poddaje - nabralam również pewności siebie co też jest bardzo wazne 


MariaTK

Napisano 04 grudzień 2018 - 21:06

Miałam okazję być na kilku szkoleniach u różnych coachów i temat jest dosyć trudny.

Dobry coach nauczy, pokaże, że rzeczywiście można coś osiągnąć - jest to przede wszystkim dobry sprzedawca, który oprócz dzielenia się wiedzą, sprzedaje swój produkt. 

Ostatnio z jednym z takich coachów byłam na wycieczce w sharm el sheikh, gdzie spędziliśmy intensywny tydzień nauki całą grupą w nienagannej atmosferze. Opłacało się - po powrocie (oprócz odpoczynku w cieple) byłam naładowana nową energią, poprawiłam swoją ofertę handlową, zaczęłam inaczej spoglądać na klientów. 


Marzek

Napisano 07 listopad 2018 - 23:43

Ja bym bardziej czytanie książek polecał

++ Ja tak samo


m.zygmunt38

Napisano 07 listopad 2018 - 17:45

Jedno szkolenie może  być i fajne, zwłaszcza dla całej firmy czy kancelarii. Może nie należy robić z tego całej filozofii życiowej, ale w mojej kancelarii było jedno i nie narzekam. Coś tam mi dało, innym chyba też, raczej ludzie sobie to chwalili. Byle  by nie przedobrzyć.


Mablak

Napisano 07 listopad 2018 - 16:02

Ja bym bardziej czytanie książek polecał


Napisano 31 październik 2018 - 09:52

Ja korzystałam ze szkolenia coachingu w Rajskiej w Zachodniopomorskim. Nie wiem, czy każdemu się spodoba - jak idziesz z nastawieniem, że to strata czasu to raczej nic z tego nie wyniesiesz. Mi się podobało - wiele sugestii wprowadziłam w codziennym życiu.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)