Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: udana konferencja- czyli jaka?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

widna33

Napisano 25 marzec 2020 - 16:40

Jeśli chcielibyście uświetnić swoje konferencje za pomocą multimediów czy nagłośnienia, to polecam firmę Multiwizja z Warszawy, http://www.multiwizja.eu/ Profesjonaliści z olbrzymim doświadczeniem. Mają duże zasoby nowoczesnego sprzętu i świetny personel. 


GregoryLut

Napisano 18 marzec 2020 - 21:26

W ubiegłym roku byłem na konferencji zorganizowanej przez organizację pozarządową w hotelu https://hotelambasada.pl/ koło Torunia. Wyposażenie sali konferencyjnej budzi mój podziw. Warunki są idealne na taką imprezę. Podpowiem mojemu szefowi w pracy żebyśmy najbliższą imprezę firmową zorganizowali w tym hotelu.


alf

Napisano 09 styczeń 2020 - 11:30

Sama organizowałam ostatnio konferencję i są rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną uwage
na wybór odpowiedniej sali
na dojazd uczestników konferencji na miejsce 
na wyposażenie sali konferencyjnej
ale również i na wyżywienie
Obecnie firm kateringowych jest bardzo wiele ale jedynie niektóre specjalizują się w organizacji spotkań firmowych, tak więc warto zorientować się, czy firma stanie na wysokości zadania. Polecam kontakt z tym kateringiem http://kscc.pl/Firma jest w stanie zaplanować jedzenie  nawet na większe spotkania firmowe. 

Maggie134

Napisano 20 grudzień 2019 - 17:58

Udana to taka, kiedy uczestnicy będą naprawdę zadowoleni. Przynajmniej tak mi się wydaje. 


boddekk

Napisano 02 grudzień 2019 - 15:14

Według mnie dobrym pomysłem na organizację konferencji może być, szczególnie w okresie letnim, wynajęcie jakiegoś tego typu https://www.vitabri.pl namiotu bankietowego i zrobienie jej w plenerze. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Czy waszym zdaniem będzie to dobre rozwiązanie?


Napisano 12 sierpień 2019 - 23:26

W naszym przypadku z kolei udana konferencja odbyła się w Centrum Konferencyjnym AS-BUD, które mieści się w Warszawie w Central Tower. Mają tam kilka profesjonalnie przygotowanych sal do wyboru. Plus za dobrą lokalizację w centrum i blisko dworca kolejowego, profesjonalną organizację i dobrą stawkę za wynajem sali.


Napisano 12 sierpień 2019 - 22:41

U nas ostatnia konferencja miała miejsce w hotelu Dwa Księżyce dwaksiezyce.com.pl w Kazimierzu Dolnym. Pełen profesjonalizm, wysoki standard (hotel ma trzy gwiazdki) i piękne otoczenie - hotel mieści się całkiem blisko rynku, ma widoki na Wisłę,  ruiny zamku, Farę i Basztę. 


Napisano 10 sierpień 2019 - 18:01

Ja mogę się podzielić namiarami na super ośrodek konferencyjny w Zakopanem: Bel-Ami. Miło tam, nowoczesnie i bardzo profesjonalnie wszystko organizują, mają dobrze wyposażone sale (4 do wyboru).  Do tego są ładnie położeni i jest od nich jakieś 500 m od Krupówek. Gwarantuję, że wam się to miejsce spodoba.


biggy

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:50

Lokalizacja to bardzo ważny aspekt. Warto też zwrócić uwagę na fakt, czy taki obiekt zapewnia podstawowy sprzęt na konferencje  Jeśli nie, to trzeba wynajmować. Mogę polecić fajną, ogarniętą firmę, która wypożyczy, cokolwiek sobie zamarzysz - 3tech.pl 


Napisano 20 czerwiec 2019 - 23:25

Ja mogę doradzić, gdzie warto wynajać salę na konferencję. W Krakowie zdecydowanie w SHU „KŁOS”. My u nich wynajmowaliśmy niedawno i wszystko było perfekcyjnie zorganizowane a sala mieściła się niedaleko dworca i rynku, więc lokalizacja jest super. Mają do wyboru kilka sal o róznych wielkościach.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)