Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Motywacja do pracy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Patka79

Napisano 10 sierpień 2018 - 11:02

Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, bilety do kina i teatru, dofinansowanie do posiłków czy masaże, to jedne z najbardziej popularnych świadczeń pozapłacowych, których oferowanie stało się wymogiem. Co więcej, część z nich jest tak oczywista dla pracowników, że są one deprecjonowane i traktowane jako coś, co zwyczajnie pracownikowi się należy. Dlatego też, to innowacyjne i spersonalizowane bonusy będą coraz bardziej istotne w strategii employer brandingowej firm. Dodatkowe informacje znajdziecie pod adresem https://www.nais.pl/


Donkey77

Napisano 20 czerwiec 2016 - 19:45

Jak nie zapomnę to później zajrzę. Teraz muszę coś pilnego załatwić.


Namdu

Napisano 17 czerwiec 2016 - 11:18

Już ktoś wspominał, ale pozwolę sobie jeszcze raz wspomnieć osobę Grzesiaka, bo ten facet naprawdę odmienia ludzkie życia. Zresztą zobaczcie sami -> www.podroze-po-polsce.pl/2016/02/22/opinie-o-mateuszu-grzesiaku-sa-rozne/


yorkk1k

Napisano 23 maj 2016 - 10:55

Najważnijesz żeby zapisać się na zajęcia sportowe, żeby zrzucić trochę kilogramów a w międzyczasie szukac sobie pracy.


DanielNieznanowski

Napisano 18 kwiecień 2016 - 09:18

Motywacja w naszej codzienności jest bardzo ważna. Nie pozwólmy by to czego nie możemy zrobić miało wpływ na to co możemy. Warto czasem zrobić coś dla siebie aby poprawić sobie nastrój ;)

krystyna123

Napisano 07 marzec 2016 - 20:57

Świetną pomocą i motywacją okazują się specjalne szkolenia. Mateusz Grzesiak - moje opinie, ale nie tylko moje na jego temat są jak najlepsze. Potrafi zmobilizować do działania, podpowiadając jak patrzeć na swoje życie i co zrobić, by nad tym życiem zapanować. Naprawdę warto. 


elka2002

Napisano 06 marzec 2016 - 22:38

Motywacja do pracy jest bardzo ważna. Pracodawcy niestety zapominają o podstawowych rzeczach. Tutaj http://poradnikpraco...-w-zatrudnieniu są ciekawe porady na ten temat. Z pewnością powinni na ten portal zaglądać pracownicy, ponieważ jest tam wiele ciekawych porad z zakresu prawa i nie tylko.


Napisano 17 wrzesień 2015 - 09:45

Wiem co na mnie podziałało... ja też byłem w dołku nie mogłem się z motywować do pracy i całe dni marnowałem na leżenie w łożku przed telewizorem. Mój kumpel zabrał mnie jednego dnia na kurs angielskiego gdzie chodził do Akademii Językowej i powiedział żebym tylko poszedł zobaczył bo może będę chodzić z nim. Okazało się że całkiem dobrze sobie radziłem w grupie i dostałem takiego kopa, że najpierw się zapisałem na semestr a później zacząłem szukać pracy bo poczułem się ważny i nie taki głupi smile.png Może takie coś zmotywuje tą Twoją bliską osobę.


tomek_t

Napisano 27 sierpień 2015 - 10:16

Warto wykupić pracownikom pakiet szkoleniowy np język obcy: http://www.lingwista...o-w-anglii.html


patiks

Napisano 08 czerwiec 2015 - 14:28

Tak, oczywiście najłatwiejsze rozwiązanie. Nie na tym polega szukanie rozwiązania problemów. Zawsze da się wyjść na prostą - tylko trzeba przynajmniej chcieć i próbować.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)