Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Rozpoczął się nabór do policji


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pracownik księgowości

Napisano 27 sierpień 2020 - 21:19

Jeśli chcecie się dostać do policji to tutaj https://www.forumpolicyjne.com.pl macie namiar na forum policyjne. Przede wszystkim można się tam dowiedzieć czy jest to praca dla was czy lepiej sobie odpuścić. Na pewno wielu przekonuje stabilne zatrudnienie oraz spore wynagrodzenie. Warto się jednak dowiedzieć więcej na temat samej rekrutacji czy ścieżek awansu. 


elka2002

Napisano 22 czerwiec 2020 - 01:36

Tutaj https://odpowiedzi.c...i-krok-po-kroku opisana jest cała rekrutacja. Można się tam dowiedzieć jak to wygląda krok po kroku. Trzeba wiedzieć na co się piszecie. Ważne jest to, aby przejść testy i to nie tylko te z wiedzy ogólnej, ale również sprawnościowe. Przygotowania trzeba więc znacznie wcześniej rozpocząć. 


Napisano 31 maj 2016 - 16:53

itam,
Dziś byłem po wynik pzp na sandomierskiej.
Pani z rejestracji dała mi jakieś papierki dotyczące przebytych chorób itp i powiedziala ze mam czekać na lekarza z pokoju obok.Po chwili czekania wszedłem i pani tylko mówi ze daje mi kartę obiegowa i mam sie najpierw udać do psychiatry.Zapytalem sie czy Z czy N to mi powiedziała tylko ze mam problemy adaptacyjne.Udalem sie wiec na wołoską z tą obiegówka i muszę czekać 2 tygodnie.Na obiegówce mam zaznaczonego tylko jednego specjalistę(psychiatrę).
Co o tym myślec? Bardziej na Z czy raczej nie mieć juz złudzeń?
Czy ktoś miał taka sytuacje i jak sie odbywa taka wizyta. Czego mam sie spodziewać?Jakie pytania lub cokolwiek co może sie przydać
Pozdro

Barbara78

Napisano 31 marzec 2016 - 10:57

Ja także planuję w tym roku wziąć udział w postępowaniu kwalifikacyjnym do policji. Od zawsze chciałam pracować w tym zawodzie, dlatego mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Jeśli chodzi o etapy postępowania kwalifikacyjnego to najbardziej boję się bloku sportowego. Jestem ogólnie w dobrej kondycji fizycznej, ale niestety nie jestem na sto procent pewna czy podołam temu wyzwaniu. Ostatnio zainteresował mnie kurs przygotowawczy do pracy w służbach mundurowych organizowany przez UTH w Warszawie - http://www.uth.edu.pl/kursy-do-policji. Blok teoretyczno - psychologiczny obejmuje przygotowanie do testu wiedzy oraz testu psychologicznego. Natomiast blok sportowy zakłada cztery godzinne spotkania, w ramach których poznaje i pokonuje się tor przeszkód, a także uzyskuje się indywidualne wskazówki od trenera odnośnie możliwości poprawy oraz zalecanych ćwiczeń. Co o tym sądzicie? Może są tutaj osoby, które podobnie jak ja chcą zapisać się na wspomniany kurs? :)


AnnaR

Napisano 30 marzec 2016 - 13:17

Ja także chcę startować.


Napisano 25 styczeń 2015 - 14:39

a co?


Napisano 21 styczeń 2015 - 14:09

hop hop. jest tu jeszcze ktoś?


Napisano 17 luty 2014 - 16:34

Witam mam pytanie gdzie najlepiej przeniesc dokumenty z lublina mam 153 punkty za mało na lubelskie. Wz miałam 29 stycznia czy jest ktos w podobnej syt

Napisano 12 luty 2014 - 00:12

siemka czy jest ktoś tu przewidziany na 17.07 do szkółki?

I jak było z Twoja biliruhina ??? Bo mam ten sam problem....:/

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:16

Gdzie można zaparkowć samochód w okolicy OPP w Piasecznie bo na parking ponoć nie wpuszcają starzystów. Jeśli ktoś wie proszę o info.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)