Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:17

Ze swojego doświadczenia mogę polecić biuro Meritum, które znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 118. Wysoki poziom oferowanych usług i bardzo dobry kontakt. Księgowa trzyma się ustalonych terminów. Od 3 lat współpracuję z tym biurem i nigdy nie było żadnych problemów.


Napisano 29 grudzień 2018 - 11:33

Podjęliśmy współpracę z biurem Super Księgi juz dosyć dawno temu, na zco zwróciłem uwagę- po pierwsze jakie maja opinie , znajomi prowadzacy firmy polecali mi własnie Panią Katarzyne Skowrońską, cenowo także w porządku. I chwalę sobie jak najbardziej, za długoletnia rzetelną współprace


Napisano 28 grudzień 2018 - 09:43

Widziałam, że poprzednicy już wymieniali biuro Meritum. Ja mogę obiema rękami podpisać się pod tymi poleceniami. Rzadko kiedy piszę jakieś recenzję w Internecie, ale pani Halina jest tak sympatyczną osobą, że chciałabym aby odnosiła sukcesy, w końcu jest też częścią sukcesu mojej firmy. Sama nie wiem komu mogę dziękować za to, że na nią trafiłam, bo szukałam w Internecie i przekonały mnie opinie. Z tego też wniosek, że warto pisać opinie, bo często są one powodem podjęcia przez kogoś takiej, a nie innej decyzji.

Jeszcze wracając do samej księgowej. Pani Halina to profesjonalistka w każdym calu. Służy specjalistycznym doradztwem, pracuje na sukces firmy, z którą współpracuje i cechuje się ogromną precyzją w tym czym się zajmuje. Jest związana z moją firmą od początku działalności i już nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej.

Tacy profesjonaliści to skarb. Każdej firmie przyda się ktoś taki jak pani Halina z biura Meritum.


Napisano 31 październik 2018 - 09:53

Ja od 3 lat współpracuję z Biurem Rachunkowym mtm. Fajna księgowa, wszystko mi wytłumaczyła i teraz mnie pilnuje z terminami. Co też ważne zawsze odbiera telefon jak mam pytania, a z wcześniejszym biurem miałam złe doświadczenia w tym zakresie. Siedzibę teraz ma na ul. Wełnianej 11. Polecam.


Napisano 10 październik 2018 - 08:21

In-nova z Krk, polecam serdecznie


eldem

Napisano 31 sierpień 2018 - 07:03

Dobrze sprawdzić wcześniej opinie, bo z biurami różnie bywa, a księgowość to podstawa.


Napisano 30 sierpień 2018 - 20:41

Polecam biuro rachunkowe Pimag. Bardzo dobra oferta zwłaszcza dla mniejszych firm i takich, które zatrudniają do  10 pracowników. Dopełnione wszystkie formalności, reprezentują mnie przez US i ZUS, więc tu też nie mam kłopotów.


Napisano 30 lipiec 2018 - 11:48

Jak dla mnie profesjonalne biro znajdziesz na Łęczyckiej- Super Księgi, polecam, jak widze mają bardzo dobre opinie i tutaj. Dołączam do grona zadowolonych klientów biura


Napisano 26 lipiec 2018 - 14:02

Doradztwo na najwyższym poziomie ma Biuro rachunkowe Biegli S&S działa przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Bardzo polecam, współpracuje z nimi od bardzo dawna i jest wszystko ok.


Napisano 29 czerwiec 2018 - 12:37

ja to szukałam opinii w internecie ale też podpytywałam znajomych którzy firmy prowadzą. W końcu decyzja zapadła i nawiązaliśmy współpracę z naszym wrocławskim biurem Super Księgi.z Łęczyckiej To był rewelacyjny wybór


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)