Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: badania wstępne rtg


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawluM

Napisano 14 grudzień 2019 - 14:56

Ja już byłam na tomografii zębów, było mi to niezbędne do operacji, którą będę miał w najbliższym czasie. Tomografia komputerowa Łódź pozwala na dokładne zdiagnozowanie miejsca, przyczyny konkretnego problemu, co na pewno w przypadku problemów z zębami jest bardzo ważne. Można teraz nawet zdecydować się na zdjęcie rtg 3d.


gorgon

Napisano 27 sierpień 2019 - 23:35

Dlaczego te badania rtg są tak nagminnie przepisywane, skoro rezonans jest bardziej dokładny i mniej szkodliwy? Akurat placówek z tym sprzętem nie brakuje, można je znaleźć np. w https://www.affidea.pl/diagnostyka/


aniolek

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:22

Jeżeli szukacie naprawdę dobrej lecznicy to koniecznie weźcie pod uwagę tą: https://www.citomed.pl/ Na terminy nie trzeba długo czekać. Oprócz tego mają naprawdę świetnych specjalistów, którzy służą poradą. Sama korzystałam z ich usług wielokrotnie i po prostu wiem, że zawsze śmiało mogę się do nich zwrócić i będzie to udana wizyta. Mam nadzieję, że moja opinia okaże się być dla Was przydatna.


Napisano 08 sierpień 2019 - 12:08

Polecam świetnych specjalistów z tommed.waw.pl


Dulbeb

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:45

Kompletnie się na tym nie znam. Aczkolwiek to trafne pytanie.


AlicjaM

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:46

Jeżeli w narażeniach wynikających z wykonywanej pracy jest powiedzmy zagrożenie dla układu oddechowego, to oczywiście pracownik ma obowiązek takie badania zrobić. Inaczej pracodawca nie wie, czy może pracownika do pewnych zadań dopuścić.


Ozzi

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:33

Ja dokładnie nie znam się na przepisach, ale ostatnio właśnie chciałam dowiedzieć się troszkę więcej jeżeli chodzi o badania radiograficzne. 


bibi87

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:22

Ja polecam ich ofertę http://www.rtgzebow-warszawa.pl/ - rtg, tomografia zębów. Można u nich wykonać pełną, nowoczesną diagnostykę stomatologiczną. Na stronie znajdziecie wszystkie informacje, w tym cennik. 


Baklazanka

Napisano 23 grudzień 2018 - 18:08

Dobre ceny na badania RTG mają w Rex Medica Sport w Warszawie. Jak ktoś potrzebuje wykonać to badanie, to polecam. Na ich stronie można znaleźć dokładny cennik. Sprzęt mają nowy. 


ZosiaA

Napisano 16 lipiec 2018 - 13:23

No nie całkiem są to głupoty.

Niektóre prywatne pracownie rentgenowskie wykonują badania nawet w przypadku, gdy pacjent nie dysponuje skierowaniem.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)