Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Poszukuję agencji eventowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

majowab87

Napisano 25 maj 2019 - 14:31

My imprezy organizujemy sami, oczywiście wspierając się podwykonawcami - catering czy wynajem sprzętu konferencyjnego i jego obsługę zapewniają nam zewnętrzne firmy. Mogę polecić http://3tech.pl/, ta firma zawsze dba o sprzęt i jego obsługę przy eventach biznesowych, jakie organizujemy :) 


Napisano 24 maj 2019 - 12:30

Ja korzystam ostatnio przy organizacji imprez firmowych z pomocy Pracowni Artis i przyznam, że jak dotąd wszystkie imprezy udały się doskonale. Bardzo elastyczne podejście oraz świetna organizacja sprawiają, że bez względu na pogodę, wszystko udaje się doskonale. Polecam.


ewella82

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:41

Jeśli chodzi o multimedia, dźwięk, nagłośnienie itp. - polecam zdecydowanie firmę http://3tech.pl/oferta/ Zawsze korzystamy z ich usług, jeśli chodzi o rental sprzętu i obsługę techniczną. 


Napisano 31 marzec 2019 - 17:05

Również mogę polecić Pracownię Artis z Krakowa, jako że nawiązaliśmy z tą firmą stalą współpracę. Odnajdują się zarówno w organizowaniu konferencji i eventów firmowych, przynajmniej ja mam takie doświadczenia


Waldek Romski

Napisano 29 marzec 2019 - 10:12

Coś trzeba też pomyśleć o oprawie graficznej tego eventu, może przydatne będą ulotki reklamowe.

Ostatnimi czasy często właśnie imprezy eventowe maja charakter czysto reklamowy, więc trochę promocji i marketingu można na takiej imprezie przemycić.


Napisano 29 marzec 2019 - 02:41

Miałam okazję obserwować Pracownię Artis z Krakowa przy pracy. Organizowali imprezę firmową w mojej pracy, także polecam, bo to perfekcjoniści a w dodatku z wyobraźnią


novisska

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:32

Jeśli chodzi o wynajem monitorów plazmowych lub innego sprzętu na event, polecam bardzo gorąco firmę 3tech z Warszawy, mają duże zaplecze sprzętowe i znają się na swoim fachu. 

 

Również od nich wypożyczamy i zdecydowanie mogę polecić firmę 3tech, mają duże zaplecze sprzętowe i świetnych techników!


moniuszko87

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:37

Jeśli chodzi o wynajem monitorów plazmowych lub innego sprzętu na event, polecam bardzo gorąco firmę 3tech z Warszawy, mają duże zaplecze sprzętowe i znają się na swoim fachu. 


michalwu

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:23

Generalnie taki wyjazd to spora odpowiedzialność. Zobacz też, jak wygląda sytuacja w meksyku - osobiście bałbym się tam jechać, ale to tylko moje prywatne odczucie. Pozdro


michalwu

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:34

Teraz takich firm jest cała masa, więc z pewnością coś znajdziesz, zazwyczaj różni się tylko cenowo, a podwykonawca jest ten sam :D wystarczy pogrzebać i znaleźć coś tańszego, albo uderzyć na forum właśnie z tym związane ;) Pozdrawiam


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)