Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: WAKACJE


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Aligru

Napisano 19 luty 2020 - 13:41

Dokładnie, najlepiej po sezonie a teraz jeszcze można wykupić first minute w fajnych cenach. Ja zwykle szukam dobry ofert tutaj: https://bissole.pl/wczasy-i-wycieczki/


PawluM

Napisano 20 listopad 2019 - 18:12

Jak widać jest wiele fajnych miejsc na wakacje, ciekawe wycieczki. Szukając inspiracji właśnie na forach, może blogach podróżniczych, na pewno coś i dla siebie znajdziecie. Pewnie sporo z was podróżuje samolotem, ja praktycznie wyłącznie, bo latam za granice najczęściej na swoje wakacje. Pewnie też stawiacie na tańsze linie lotnicze. U mnie tak wypada, że najczęściej podróżuje Wizz Airem. Załatwienie tanich biletów na samolot to podstawa odpowiedniego planowania wakacji. Po tym powinno wszystko pójść z górki.


kerryjane72

Napisano 26 październik 2019 - 20:11

O tak, ja mam tak samo. Wakacje zaliczyłem dosyć wcześnie, w czerwcu, więc już by się jakiś fajny wypad przydał. Zastanawiam się nad wycieczką do Londynu, wszyscy bardzo straszą brexitem, może więc lepiej zdecydować się na polecenie do Anglii zanim to nastąpi. Z biletami do Londynu nie powinno być żadnego problemu, z każdego lotniska w Polsce lata sporo samolotów w tym kierunku:) Sprawdźcie sobie tu może portal https://www.esky.pl/...british-airwaysW tym miejscu na pewno znajdziecie w dobrej cenie bilety na samolot, także i noclegi.


wicehrabia

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:34

Już tęsknię za wakacjami.


dancewithhim

Napisano 11 wrzesień 2019 - 06:51

Jeśli szukalibyscie nieszablonowych kierunkow na wakacje w Polsce, polecam Lubuskie:

https://www.dzieciak...ziemi-lubuskiej

 

Polecam szczególlnie geopark Łuk Mużakowa. Posiada ona charakterystyczne, dla obszarów zaburzeń lodowcowych, ułożenie warstw. Znajdujące się w jej obrębie pokłady węgli brunatnych i innych skał, ułożone są niemal pionowo budując zróżnicowane formy geologiczne. Płytkie położenie wyciśniętych pokładów węgla umożliwiało rozwój podziemnego i odkrywkowego górnictwa węgli brunatnych i kopalin towarzyszących, który trwał tutaj ponad 110 lat.

678fbff83f4ac5954909786bcf18e2c9.jpg


gregory43

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:48

Polecam Ci wyjazdy do miejscowości w naszym kraju. Kiedyś myślałem, że wakacje to tylko za granicą, ale nie ma co. Zdecydowanie lepiej jest sobie spędzić kilka dni nad jeziorem niż w mieście  ;)

to się zgadza Polska to piękny kraj


gregory43

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:48

Kurde już wrzesień się zaczął. Po wakacjach. Tyle było planów a tak mało zostało zrealizowanych.


michalwu

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:37

Polecam Ci wyjazdy do miejscowości w naszym kraju. Kiedyś myślałem, że wakacje to tylko za granicą, ale nie ma co. Zdecydowanie lepiej jest sobie spędzić kilka dni nad jeziorem niż w mieście  ;)


Napisano 19 sierpień 2019 - 15:03

O tak, można by sobie naprawdę poleniuchować przez tyle wolnego. No coż coś za coś ale dobre i te kilkanaście dni odpoczynku. My włąśnie wróciliśmy do rzeczywistości i dziś byłam piwerwszy dzień w pracy po urlopie - masakra. No cóż ale mam przynajmniej co wspominać z krakowa, o jak ktoś się z Was jeszcze wybiera do tej naszej dawnej stolicy to polecam wstąpić na pyszne jedzonko na floriańską do piwnicy pod złotą pipą, ale lokal.


Fizo

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:51

Szkoda, że wakacje to już nie to samo, co za czasów szkolnych.

 

taaa, co najwyżej 14 dni a nie z 70 :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)